Genel Başkan Yılmaz; Başkan Karaosmanoğlu’na teşekkür etti

Kocaeli Arıcılar Birliği ve Yetiştiricileri önceki gün 3. Olağan genel kurullarını Kocaeli Büyükşehir Belediyesinin Fuar içindeki Sivil Toplum Merkezi...

BÜYÜT

Kocaeli Arıcılar Birliği ve Yetiştiricileri önceki gün 3. Olağan genel kurullarını Kocaeli Büyükşehir Belediyesinin Fuar içindeki Sivil Toplum Merkezinde gerçekleştirdiler. Mevcut başkan Hüseyin Yılmaz üyelerin desteğini alarak tekrar birlik başkanlığına seçildi.
ARICILAR BAŞKANINI SEÇTİ
Tek liste halinde gerçekleşen Kocaeli Arıcılar Birliği 3. Olağan kongresinde mevcut başkan Hüseyin Yılmaz, üyelerin desteğini alarak tekrar başkanlığa seçildi. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Sivil Toplum Merkezinde gerçekleşen seçim sonrası başkan yardımcılığına Muhammed Alyaprak, muhasipliğe Ali Fidan, yönetim kurulu üyeliklerine ise Muharrem Dikbaş, Mehmet Şahin , Kadir Bayram ve Musa Özel seçildiler.
BAŞKAN KARAOSMANOĞLU’NA TEŞEKKÜR ETTİ
Kocaeli Büyükşehir Belediyesine bağlı fuar içindeki Sivil Toplum Merkezinde gerçekleşen arı üretici ve yetiştiricilerinin kongresine Genel Başkan Bahri Yılmaz ve Düzce Birlik başkanı Cafer Kaba da katıldı. Arı Üreticileri ve Yetiştiricileri Birliği Genel Başkanı Yılmaz yaptığı kısa konuşmada; Kocaeli’de modern arıcılığa verdiği destekten dolayı, KOMEK bünyesinde arıcılık kursu vererek sertifikalı arıcı yetiştirdikleri için ve ayrıca böyle bir sivil toplum merkezini faaliyete sokarak; STK’ların kongre ve eğitim seminerleri gibi sorunlarını gideren Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’na teşekkür etti.
Daha sonra başkanlığa seçilen Kocaeli Arıcılar Birliği başkanı Hüseyin Yılmaz, kısa bir teşekkür konuşması yaptı. Büyükşehir belediye başkan danışmanı ve Sivil Toplum Merkezi sorumlusu Gültekin Görüm; Arıcılar Birliği Genel başkanını ve il dışından gelen birlik başkanlarına binayı gezdirip bilgi verdi. Görüm ayrıca; Genel başkan Bahri Yılmaz ve Düzce Birlik başkanı Cafer Kaba’ya belediye hizmetlerini anlatan çeşitli yayınlar hediye etti.

02 Mayıs 2012 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR