Oramiral Kösele, Donanma ve Gölcük konulu sergiyi gezdi

Sergiyi çok beğenen Kösele, “Donanma ve Gölcük sergisini daha geniş alanlara yayıp halkın görmesini sağlamalıyız. Özel günlerimizde Anıt park’ta serg...

Sergiyi çok beğenen Kösele, “Donanma ve Gölcük sergisini daha geniş alanlara yayıp halkın görmesini sağlamalıyız. Özel günlerimizde Anıt park’ta sergi açalım” dedi.

 

Gölcük Sanat Galerisi’nde sergilenen Donanma ve Gölcük sergisini gezen Donanma Komutanı Oramiral Veysel Kösele’ye Gölcük Belediyesi Genel Koordinatörü Nihat Abiş, Başkan Yardımcıları İbrahim Tektaş ve Levent Değirmenci, Kent Konseyi başkanı Metin Şentürk, İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Faruk keskin, Kent Konseyi genel Sekreteri Fatih Bayram, kent Konseyi kadın meclisi Başkanı Nurten Turnalı, esnaf Odası başkanı Necmi Kocaman, Muhtarlar derneği başkanı Bilge Saral eşlik etti.

 

“DAHA FAZLA KİŞİYE ULAŞALIM”

Eserleri tek tek inceleyen Donanma Komutanı Oramiral Veysel Kösele sergiyi çok beğendiğini söyledi. Kösele, “Donanma ve Gölcük sergisini Değirmendere ve Donanma Komutanlığı’nın içinde de açalım. Halk ve askerlerimizde bu resimleri görsünler. Resimleri bir yerde muhafaza etmek yerine daha fazla sergi alanları yaratarak halkın görmesini sağlayalım. Yaz ayına gelen özel günlerimizde Anıt Park’ta açık sergi yapalım” dedi.

 

“DİĞER KURUMLARI DA KATALIM”

Fotoğrafların kurumlar tarafından da istendiğini öğrenen Kösele, “Donanma ve Gölcük Belediyesi olarak kalmayalım. Diğer kurumları da işin içine katalım. Adliye ve Kaymakamlığımıza fotoğraflarımızdan hediye verebiliriz. Sergide emeği geçen herkese teşekkür ediyorum ”dedi.

 

KİTAP HALİNE GELECEK

Sergilenen resimler daha sonra Gölcük Belediyesi ve Kent Konseyi tarafından kitap haline getirilerek Gölcük ve Donanma’nın halk tarafından daha fazla tanınmasını sağlayacak..

24 Aralık 2015 Kocaeli- Kültür-Sanat


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR