En acil şekilde..!

Gölcük’te riskli alan ve rezerv yapı alanı sınırları içerisinde bulunan bazı taşınmazların ilçe belediyesi eli ile en acil şekilde kamulaştırılması ka...

Gölcük’te riskli alan ve rezerv yapı alanı sınırları içerisinde bulunan bazı taşınmazların ilçe belediyesi eli ile en acil şekilde kamulaştırılması kararlaştırıldı. Konu hakkındaki karar Resmi Gazete’de yer aldı.

Gölcük’te ilan edilen riskli alan ve rezerv yapı alanı sınırları içerisinde bulunan bazı taşınmazların Gölcük Belediye Başkanlığı tarafından kamulaştırılmasına karar verildi. İhsaniye, Kavaklı, Hisareyn, Merkez, Yenimahalle, Dumlupınar ve Saraylı mahallelerindeki bazı taşınmazlar en acil şekilde kamulaştırılacak.

RESMİ GAZETE’DE YER ALDI

10 Haziran tarihli Resmi Gazete’de yer alan 2016/8865 sayılı kararda şu ibareler yer aldı: “Kocaeli ili, Gölcük ilçesinde ilan edilen riskli alan ve rezerv yapı alanı sınırları içerisinde bulunan ve ekli listede bulundukları yer ile ada ve parsel numaraları belirtilen taşınmazların Gölcük Belediye Başkanlığı tarafından acele kamulaştırılması; İçişleri Bakanlığı’nın 2/5/2016 tarihli 9903 sayılı yazısı üzerine, 2942 sayılı Kamulaştırma Kanunu’nun maddesine göre, Bakanlar Kurulu’nca 30/5/2016 tarihinde kararlaştırılmıştır.”

11 Haziran 2016 Kocaeli- GündemYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?


Kocaeli için kar uyarısı! mask
Kocaeli için kar uyarısı!

Milyonlarca liralık ihalenin kazananı belli oldu mask
Milyonlarca liralık ihalenin kazananı belli oldu
Yeni pazar yerine ilk kazma vuruldu mask
Yeni pazar yerine ilk kazma vuruldu
Otel odasında ölü bulundu! mask
Otel odasında ölü bulundu!
iPhone X, Türk Telekom mağazalarında mask
iPhone X, Türk Telekom mağazalarında
5 milyon emeklinin maaşı değişecek! mask
5 milyon emeklinin maaşı değişecek!

BEĞEN 21 B
TAKİP ET 2 B

YÜKLENİYOR