Anadolu online alışverişe uyandı

Kliksa Genel Müdürü Nevgül Bilsel Safkan, Anadolu'da online alışveriş konusunda ciddi anlamda öne çıkan iller olduğunu belirterek, “Bizim, Mardin’de...

BÜYÜT

Kliksa Genel Müdürü Nevgül Bilsel Safkan, Anadolu'da online alışveriş konusunda ciddi anlamda öne çıkan iller olduğunu belirterek, “Bizim, Mardin’de mahallenin ihtiyacını toplayıp internet üzerinden satın alan müşterilerimiz var. Anadolu e-ticarete uyanmış durumda” dedi. Safkan, Kliksa olarak faaliyet gösterdikleri online perakendecilik sektöründe bölge şartlarının oluşmasını bekleme ve mağaza açma gibi engellerinin bulunmadığını belirterek, internet olan her yerde bir anlamda Kliksa mağazası bulunduğunu söyledi.

 

SORUNSUZ TESLİMAT

Müşterilerine internet üzerinden ulaştıkları için iletişim kurma konusunda sıkıntı çekmediklerini ifade eden Safkan, gelişen lojistik imkanları sayesinde de online olarak satın alınan ürünlerin teslimatının sorunsuz bir şekilde yapıldığını dile getirdi. Safkan, şöyle devam etti:

 

ANADOLU UYANIYOR

“E-ticaretin yüzde 50’ye yakın kısmı Ankara, İstanbul ve İzmir’de gerçekleşiyor. Ancak Anadolu’da öne çıkan iller var. Online alışveriş haritamıza baktığımızda Trabzon, Gaziantep ve Konya’yı e-ticarette en çok öne çıkan iller olarak görüyoruz. Lojistik tüm ülkeye hizmet veriyor. Bizim, internet üzerindeki fiyatlar çok daha cazip olduğu için Mardin’de mahallenin ihtiyacını toplayıp, kendisi internet üzerinden kredi kartıyla satın alan ve daha sonra bu ürünleri mahalleliye dağıtan müşterilerimiz var. Anadolu e-ticarete uyanmış durumda”

26 Temmuz 2015 Kocaeli- Teknoloji


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR