Körfez Kent Konseyi Yürütme Kurulu Toplantısı gerçekleşti

Yerel düzeyde demokratik katılımın yaygınlaştırılması, Körfez’li olma bilincinin geliştirilmesi, kentin, doğası, tarihi, kültürel mirası ve sosyo-eko...

BÜYÜT

Yerel düzeyde demokratik katılımın yaygınlaştırılması, Körfez’li olma bilincinin geliştirilmesi, kentin, doğası, tarihi, kültürel mirası ve sosyo-ekonomik yaşantısı ile bütünleşmesi konusunda stratejiler belirleyerek çalışmalarını hız kesmeden sürdüren Körfez Kent Konseyi, yeni projelerle Körfezlilerin karşısına çıkacak. Körfez’in gelişimi noktasında hizmet üreten bir Sivil Toplum Kuruluşu olan Körfez Kent Konseyi, yerel yönetim konusunda başarılı çalışmalara imza atan İsa Taş başkanlığında çalışmalarına başarılı bir şekilde devam ediyor.

 

YÖNETİM KURULU ÜYELERİ TAM KADRO TOPLANTIYA KATILDI

Toplantı Körfez Kent Konseyi Başkanı İsa Taş’ın yaptığı açılış konuşmasıyla başladı. Başkan İsa Taş, yoğun ve düzenli bir şekilde katılım sağladıkları için yürütme kurulu üyelerine teşekkür etti. Kadın Meclisi Başkanı Bahar Baykal ve Gençlik Meclisi Başkanı Hakan Tosun yapılan ve yapılacak olan genel çalışmalar hakkında yönetim kurulu üyelerine bilgi verdiler. Kadın ve Gençlik Meclislerinin yapacağı çalışmalarla ilgili önerileri, yürütme kurulu üyelerince değerlendirilip kabul edildi.

 

Geçtiğimiz günlerde Fener Gölünün Körfez halkına kazandırılması konusunda basın toplantısı ve imza kampanyası düzenleyen Körfez Kent Konseyi, Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran’ında desteğiyle adından sıkça söz ettirmişti. Halk tarafından yoğun destek gören proje kapsamında bölge sakinleri Körfez Kent Konseyinin fener gölünün halka kazandırılması konusunda öncülük ettiği için Başkan İsa Taş ve yönetimine desteklerini ve teşekkürlerini sunmuşlardı. Fener gölünü halka kazandırma kapsamında başlatılan imza kampanyası Körfez Kent Konseyince devam ettiriliyor.

13 Kasım 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR