MOBESKO’da Baştürk güven tazeledi

MOBESKO Mobilyacılar Çarşısı Site Yönetimi ve S.S. Dayanıklı Tüketim Malları Toplu İşyeri Kooperatifi’nin 2015 yılı olağan genel kurul toplantıları ö...

MOBESKO Mobilyacılar Çarşısı Site Yönetimi ve S.S. Dayanıklı Tüketim Malları Toplu İşyeri Kooperatifi’nin 2015 yılı olağan genel kurul toplantıları önceki gün yapıldı. MOBESKO Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Baştürk, Yönetim Kurulu Üyeleri Ramazan Çokal, Murat Aydın, Ramazan Başoğul ve Mustafa Tekdoğan toplantıda hazır bulundu.

 

BAŞKANLIK SEÇİMİ YAPILDI

Site Yönetimi Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen genel kurulda, Divan Başkanlığı’nı Kani Baştürk yaparken, katip üyelikleri ise Hönkar Başoğul ve Mehmet Toker üstlendi. Kurulda en önemli madde ise başkanlık seçimi oldu. 12 gündem maddesinin görüşüldüğü toplantıda, 2015 yılı bilançosu, faaliyet raporu ve denetim kurulu raporları okunarak oy birliği ile kabul edildi.

 

GÜVEN TAZELEDİLER

MOBESKO Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Baştürk ve yönetimi tekrar güven tazeleyerek 2 yıl süre ile MOBESKO adına çalışmalarını sürdürmeye devam edecek. Öte yandan 2006 yılında temeli atılan MOBESKO’nun ilk çalışanları Vedat Girgin ve Naci Tekin de toplantıya katılanlar arasında yer aldı.

 

BİZE GURURU YAŞATTINIZ

MOBESKO’nun kuruluş aşamasında yer aldığını ve bununda gurur duyduğunu ifade eden Naci Tekin, “Davet edildiğimiz için çok sevindim, onur duydum. MOBESKO gerçekten çocuğumuz gibi. Sizlerin de katkısıyla elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalıştık. Başarabildiysek ne mutlu. Bizi tekrar hatırlamış olmanız bize gururu yaşattı” dedi.

 

ÇOCUĞUMUZ GİBİ

Girgin ise, “O dönemde yapılan ilk toplantıdan sonra dağılan arkadaşlarımızın arasında ‘Bu kooperatif yürümez’ diyenler olmuştu. Biz bu işe başladığımız zaman bitirmek amacıyla başladık. Çok şükür bu işi başardık. Ramazan Bey, hem mühendis oldu hem de müteahhit oldu o dönemde. Bugün buraya gelirken gururla geldim. Her attığım adımda gurur duydum. Bundan sonraki süreçlerde de sizlere başarılar diliyorum” diye konuştu.

 

PLAKET TAKDİM EDİLDİ

Girgin ve Tekin’in MOBESKO’ya çok emek verdiğini vurgulayan Baştürk, “Vedat Bey ve Nazi Bey, MOBESKO kurulduğunda beraber yola çıktığımız arkadaşlar. Birden fazla işi birlikte yaptık. Onlara herkesin huzurunda teşekkür ediyorum ve haklarını helal etmelerini istiyorum” dedi. Baştürk, Girgin ve Tekin’e plaket takdim etti.

 

Yönetim Kurulu:

Ramazan Baştürk (Başkan)

Şenol Başoğul

Sebahattin Akpolat

Ramazan Çokal

Murat Aydın

Denetim Kurulu:

Hönkar Başoğul

Abidin Akcan

05 Şubat 2016 Kocaeli- Ekonomi


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR