GTÜ’den TÜKSİAD'a tam destek

TÜKSİAD (Tüm Karadeniz Sanayici İş Adamları Derneği (TÜKSİAD)  Genel Başkanı Nurettin Aslantürk ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri Gebze Teknik...

TÜKSİAD (Tüm Karadeniz Sanayici İş Adamları Derneği (TÜKSİAD)  Genel Başkanı Nurettin Aslantürk ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri Gebze Teknik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Haluk Görgün'ü makamında ziyaret etti.  Karşılıklı görüş alışverişi şeklinde geçen görüşmede TÜKSİAD Genel Başkanı Nurettin Aslantürk, yeni dönemde derneğin gerçekleştirmeyi planladığı hedeflerle ilgili Rektör Haluk Görgün'e bilgiler verdi.

 

“AKADEMİK DESTEK VERİRİZ”

TÜKSİAD'ın yeni yönetimi ile birlikte olmaktan duyduğu memnuniyeti ifade eden GTÜ Rektörü Prof. Dr. Görgün,  Başkan ve yeni yönetimine başarılar dileyerek başladığı konuşmasında,  derneğin isim değişikliğine gitmesinin yeni bir vizyon olduğuna işaret ederek, derneğin yapacağı her türlü çalışmalara akademik desteği vermeye hazır olduklarını söyledi. Ar-Ge, inivasyon ve üyelerin eğitimi, toplantı ve organizasyonlarda konuşmacı desteği de verebileceklerini ifade eden Gebze Teknik Üniversitesi Rektörü ,TÜKSİAD ile birlikte çalışmaktan büyük memnunluk duyacağını sözlerine ekledi. Konuşmaların ardından TÜKSİAD Genel Başkanı Nurettin Aslantürk, günün anısına Rektör Görgün'e bakır işlemeli fincan takımı hediye etti.

20 Mart 2016 Kocaeli- GündemYÜKLENİYOR