Karaosmanoğlu: Bu nasıl aklanmadır

AKP İl Başkanı Mahmut Civelek’i ziyaret eden Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Sirmen’in devam eden davaları var. İSU'dan kesinleşmiş...

BÜYÜT

AKP İl Başkanı Mahmut Civelek’i ziyaret eden Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Sirmen’in devam eden davaları var. İSU'dan kesinleşmiş cezalar 220 yıl tutuyor. Dosyasına bakın. Gerçeği görün. Bu nasıl aklanmadır” dedi.

Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, AKP İl Başkanlığı görevine atanan Mahmut Civelek'i önceki akşam parti binasında ziyaret etti. Ziyarette açıklama yapan Civelek Hep birlikte çalışmalarımız devam edecek. Daha iyi noktalara geleceğiz. Çalışmalarımız devam etmektedir. Seçimlere en iyi şekilde hazırlanacağız dedi. Ardından Karaosmanoğlu Siyasette halkımızın hizmetkarı olmak önemlidir. Halkımızın her zaman içerisindeyiz. 28 Şubat süreci ülkemizi 25-30 sene geri götürmüştür. Yapılması gereken işler yapılmadı. Bu teşkilatlar olmasa bunların hiçbiri yapılmazdı. Başbakanımız olmasaydı belki de Libya gibi olurduk. Erbakan hocamızla siyasete başladım. 1984 yılında ilk kez kendisiyle bir araya geldim. Belediye başkanı adayı oldum. Erbakan hoca hayallerini anlatırdı. O, ufukları anlatıyordu bize. Pek çok insan anlamıyordu dedi.

BAŞBAKAN GELİYOR
Sefa Sirmen'in aklandığı açıklamalarının sorulması üzerine Karaosmanoğlu, Devam eden davalar var. İSU'nun başkanı benim, orada genel müdür var. Oranın yönetim kurulu başkanı benim. İSU'dan birinci derece sorumlu benim. İSU'dan kesinleşmiş cezalar 220 yıl tutuyor. Dosyasına bakın. Gerçeği görün. Bu nasıl aklanmadır. Çok enteresan şeyler olmuştur. O dönemi Allah bir daha göstermesin. Zor bir dönemdir. Bizim ihalelerimiz şeffaf olarak yapılmaktadır. Canlı yayında yapılıyor. Gebze arıtma tesisi 67 milyon TL'yi mal olmuştur. Yapılan yatırımlar 700 milyon TL'yi buluyor. Mart ayı sonu ya da nisan ayının 15'ine kadar Başbakanımız tarafından açılışı yapılacak. Açılış bayramı Gebze’de olacak. Başbakanımız ayrıca miting için İzmit’e gelecek. Mayıs ayı sonu veya haziran başında gelecek dedi.

01 Mart 2011 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR