“Şehrin iki yakasını bir araya getireceğiz”

    Saadet Partisi (SP) Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Birol Aydın, ziyaretlerine devam ediyor. Geçen gün Körfez Belediye Başkan adayı Ünal...

BÜYÜT

 

 

Saadet Partisi (SP) Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Birol Aydın, ziyaretlerine devam ediyor. Geçen gün Körfez Belediye Başkan adayı Ünal Aktaş ile birlikte Körfez Ticaret Odasını ziyaret eden Başkan Adayı, “Bizim mega projemiz bütün vatandaşlarımızın sorununu çözecek projeler olacak” dedi.

“UZAYDA YAŞAMIYORUZ”

Birol Aydın, “Matematik gibi konuşuyoruz, biz uzayda yaşamıyoruz. Söylediklerimizde mübalağa etmiyoruz Saadet Partisi olarak yapılan işleri inkâr etmiyoruz güzel işler yapılmıştır. Ancak Kocaeli şehrimizin potansiyeline rağmen yapılan işler çok yetersiz kalmıştır. Çöp toplanması, parkların bahçelerin yapılması olağan şeylerdir zaten yapılması lazım, bunlar doksanların Belediyeciliğinde kalmıştır. Şu an bunlar söylenecek, konuşulacak işler değildir, biz nasıl her sabah kalkıp tıraşımızı oluyorsak, yüzümüzü yıkıyorsak bunlarda bir Belediyenin günlük işleridir bunlar bize göre çok basit işlerdir, bunları söylemeye bile gerek duymuyoruz” şeklinde konuştu.

“MAKYAJ ÜZERİNE KENT İNŞA EDİLMEZ”

Aydın “İzmit’imizi örnek verecek olursak parklar, bahçeler güzel şeylerdir ancak makyaj üzerine kent inşa edilmez. Şehrin kaslarını güçlendirecek bir çalışma yok şehrin kaslarını biz güçlendireceğiz. Bizim en büyük projemiz bu şehirde yaşayan her bir insana dokunacak bir proje yapacağız. Şimdi bize mega projelerimizi soruyorlar, bir otopark sorunu çözmek mega proje değildir, çünkü arabası olmayan vatandaşın mega projesi bu olamaz. İşsiz bir genç için mega proje çalışacak hayatını sürdürecek iş bulmasıdır. Çalışınca oluyor sloganı her yerde var görüyoruz yıllardır. Evet, bu çok doğru slogan çalışınca olur, ancak çalışılmadı, vaat ettikleri projeleri gerçekleştiremediler. Çalışılsaydı monorayımız olurdu, Küre Kongre salonumuz olurdu, çalışsaydılar, şehrin iki yakası bir araya gelirdi ama gelmedi, biz bunu yapacağız” diyerek sözlerine son verdi.

08 Mart 2014 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR