Hilmi Bilgin “AKP 30 Mart’a hazır”

    AKP İl Teşkilatı'nın Genel Merkez Seçim İşleri Başkan Yardımcısı Sivas Milletvekili Hilmi Bilgin'in katılımıyla düzenlediği Seçim İşleri İstişare...

 

 

AKP İl Teşkilatı'nın Genel Merkez Seçim İşleri Başkan Yardımcısı Sivas Milletvekili Hilmi Bilgin'in katılımıyla düzenlediği Seçim İşleri İstişare Toplantısı dün Antikkapı Restoran'da gerçekleştirildi. Toplantıda AKP İl Başkanı Mahmut Civelek, AKP İl Gençlik Kolları Başkanı Yusuf Akın, AKP İl KAdın Kolları Başkanı Oya Tunçel, SKM İl Başkanı Halit Çokan ve partililer hazır bulundu.

BİZE GÜÇ KATIYOR

Açılış konuşmasını gerçekleştiren Mahmut Civelek, herkesi selamlayarak, "Genel MErkezimizin istiğiyle toplanmış bulunmaktayız. Zaten çok sık bir araya geliyoruz ama ana kademelerimizle miting programımız gözden geçireceğiz. Bu yaşanan olaylar bizi üzüyor. Ama 30 Mart'la ilgili çalışmamaıza bunlar bir o kadar daha güç katıyor. Tüm teşkilatımızla Cumhurbaşkanımızı ve Başbakanımızı karşılayacağız" dedi.

DEMOKRATİK USULLERE UYGUN

Her bir ilde Başbakanımız ayrı bir coşkuyla karşılanmakta diyen Civelek sözü Hilmi Bilgin'e verdi. Seçime doğru hızla giderken yapılan çalışmaları gözden geçirmek için toplandıklarını açıklayan Bilgin, "30 Mart'ta seçimlerimizi demokratik usullere uygun yapacağız. Her ne kadar sandıkta iktidar olamasalar da bir şekilde iktidarlarına sürdürdüler. AKP'nin iktidarıyla farklı oyunlar oynadılar" şeklinde konuştu.

MANŞETLERLE GELDİK

Saha çok net ve açık diyen Bilgin, "30 Mart'ta hizmetlerimizi pekiştireceğiz. Ne hizmetler yaptık bunları anlatıyoruz. Bunun yanında yapacağımız çalışmaları da anlatıyoruz. Bize karşı oynanan oyunlar bizi yıldıramaz. KAsetlerle iktidara gelmedik, manşetlerle geldik. Milletten aldığımız güçle iktiadara geldik. Bu millet de onlara fırsat vermeyecek. Biz 30 Mart'a hazırız" dedi. Toplantının geri kalan kısmı basına kapalı gerçekleştirildi.

14 Mart 2014 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR