KEV Kongresi öncesi GERGİN BEKLEYİŞ!..

Şu ana kadar potansiyel adaylardan ne Bahri Yavuz, ne de Sefa Sirmen kamuoyuna -Adayım- demedi. Gerginliğin arttığı kongrenin 2 adaylı olacağına kesi...

Şu ana kadar potansiyel adaylardan ne Bahri Yavuz, ne de Sefa Sirmen kamuoyuna -Adayım- demedi. Gerginliğin arttığı kongrenin 2 adaylı olacağına kesin gözü ile bakılıyor.

 

2 AYDIR ÇALIŞIYOR

Kocaelispor'da Kulüp Başkanı Bahri Yavuz yaklaşık 2 aydır KEV Kongresi'ni gündeminin ilk sırasında  tutuyor. Detaylı bir araştırma içerisine giren ve Mütevelli Heyet üyelerinin bir kısmı ile bir araya gelerek fikir alışverişinde bulunan Yavuz durum değerlendirmesi yaptı. Hafta arasında detaylı bir basın  toplantısı yapmaya hazırlanan Başkan Yavuz, neden KEV Kongresi'nde başkan olmak istediğini anlatacak.

 

BASKI GÖRÜRLER

Öte yandan Bahri Yavuz'un yönetiminde hangi isimlerin olacağı da gizli bir şekilde yürütülüyor. Bu konuya çok özen gösteren Başkan Yavuz, son güne kadar listesindeki isimleri hiç bir yerde paylaşmayı uygun bulmuyor. Olası bir krize yol açmamak ve yönetimindeki isimlerin mahalle baskısı yememesi için dikkatli davranan Bahri Yavuz, kongrenin kendisi için değil, Kocaelispor için ne kadar önemli olduğu üzerinde duruyor.

 

HASSAS DENGELER

Bahri Yavuz yoğun ve stresli günler geçirirken, Sefa Sirmen için ise her hangi bir problem görünmüyor. -Seçimi kazandım- düşüncesi ile hareket eden Sirmen, dava adamlarının kendisini yarı yolda bırakacağını düşünmüyor ve bir sürpriz yaşanmayacağını tahmin ediyor. Hassas dengelerde seyreden kongreye Yeşil Siyahlı taraftarlar da ilgi gösterecek ve kongreyi yakından takip edecek. Cumartesi günkü kongrenin gergin geçme ihtimalini düşünenlerin sayısı hiç de az değil.

 

Erdem ÖVÜÇ

21 Mayıs 2016 Kocaeli- Spor


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR