Türk Sağlık-Sen üyeleri Hanzadem’de eğlendi

Türk Sağlık-Sen üyeleri Hanzadem Restaurant’ta muhteşem bir gece geçirdi. Gecede çalışma hayatının zorluğundan biraz olsun uzaklaşabilmenin keyfi çıka...

BÜYÜT

Türk Sağlık-Sen üyeleri Hanzadem Restaurant’ta muhteşem bir gece geçirdi. Gecede çalışma hayatının zorluğundan biraz olsun uzaklaşabilmenin keyfi çıkarıldı.

Türk Sağlık-Sen Kocaeli Şubesi’nce oluşturulan Sosyal Komite, Hanzadem Resturant’ta muhteşem bir gece düzenledi. İzmit Seka Devlet Hastanesi İş Yeri Temsilcisi Sunay Özkan, Hacer Gündüz, Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi İş Yeri Temsilcisi Arzu Bilgin, Tıp Fakültesi Hastanesi İş Yeri Baş Temsilcisi Yalçın Gül ve Cemal Çavuşoğlu’ndan oluşan komitenin hazırladığı organizasyona sağlıkçılar yoğun ilgi gösterdi. Geceye Şube Başkanı Ömer Çeker, Yönetim Kurulu Üyeleri Şengül Çakmak ile Julide Darıcı, Seka Devlet Hastanesi İş Yeri Baş Temsilcisi Ahmet Ayas, Temsilci, Nihat Korkmaz, KOÜ Tıp Fakültesi Temsilcisi Meryem Camcı, Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi İş Yeri Temsilcisi Tahir Saklaman, Metin Sabır, SHÇEK İş yeri Temsilcisi Yavuz Dinç de katıldı.

NEFES ALDILAR
Gecede Şube Başkanı Ömer Çeker, yemeğe emeği geçenlere teşekkür ettiği kısa bir konuşma yaptı. Çeker, “Muhteşem bir gece tertip etmişler. Tertip komitesi, nezih bir ortamda çalışanların geçim derdini düşünmeden hoşça vakit geçirmeleri için hiçbir fedakarlıktan kaçınmamış. Bu tür organizasyonlar çalışma hayatındaki sorunların tespitine olumlu katkılar sağlamaktadır” dedi. Sosyal komite adına açıklama yapan Hacer Gündüz ise sağlık çalışanlarının almış oldukları ücret ile evinin dışında ailesi ile birlikte yemek yemesi ve eğlenmesinin mümkün olmadığına dikkat çekti. Gündüz, “Komite olarak tertiplemiş olduğumuz bu organizasyon ile hayat mücadelesinden bezmiş, hayat pahalılığından bunalmış, ailesi ile canlı müzik eşliğinde yemek yeme ve eğlenmeyi unutmuş olan çalışanların hoşça vakit geçirmelerini istedik. Başarılı olduysak ne mutlu” dedi.

04 Nisan 2011 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR