Doğan’a ziyaretçi akını

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, yoğun programı arasında ziyaretçilerini kabul etmeye devam ediyor. Mahalle ziyaretleri ve proje denetimlerind...

BÜYÜT

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, yoğun programı arasında ziyaretçilerini kabul etmeye devam ediyor. Mahalle ziyaretleri ve proje denetimlerinden arda kalan zamanda konuklarını makamında kabul eden Doğan, bu ziyaretlerin oldukça verimli geçtiğini ve konuklarını ağırlamaktan mutluluk duyduğunu dile getirdi.


Geçtiğimiz günlerde gerçekleşen kongrede KYÖD Başkanı seçilen Haşmet Belen, Başkan Yardımcısı Figen Avdan, Genel Sekreter Şeyda Bilgisu Erkan, Yönetim Kurulu Üyeleri Başak Değer, Fatih Çağlar ve Cumhur Küçükbalkan, Doğan’ı makamında ziyaret ettiler. Kent Konut 1. Etap Site Yönetim Başkanı İbrahim Gürsel, yönetim kurulu üyeleri Nihat Bedir, Erkan Özçelik, İsmail Zer, 2. Etap Başkanı Salih Işık, Başkan Yardımcısı Muzaffer Yıl, İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan’ı makamında ziyaret ederek bir süre görüştü.

PROTOKOL İMZALANDI

Balkan Türkleri Kültür ve Dayanışma Derneği Genel Başkanı Dr. Bayram Çolakoğlu ve yöneticiler Adnan Metin, Doğan Aydın, Hatice Korkmaz, Şükrü Ar, Yrd. Doç. Dr. Selçuk Koç, Nurullah Şen ve Erol Meyzin önceki gün Başkan Doğan’ı ziyaret etti. Belediye ve derneğin ortak çalışmalarda bulunmak için işbirliği protokolü imzaladığı görüşmede dernek yöneticileri Bulgaristan’dan gelecek olan 24 Türk Pomak çocuğu Türk ailelerin evinde ağırlayabilmek için Doğan’dan destek istediler. Destek vermeye hazır olduklarını belirten Doğan dernek yönetimine başarılar diledi.

AYIŞIĞI ÇALIŞMALARINI ANLATTI

Yetim ve Öksüz Çocuklar Eğitim ve Yardımlaşma Derneği (Ayışığı) Başkanı Selçuk Alemdar, derneğin eski başkanı Cihat Kaçamer, yönetim kurulu üyeleri Sabri Gök, Sermet Eruzar ve Ömürhan Kurtuluş Doğan’ı ziyaret ederek bir süre görüştü. da yer aldı.

25 Temmuz 2012 Kocaeli- GündemYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR