Denizbank personel alacak

Bugün on binlerce çalışanı ile Türkiye’nin her yerine yayılması ile de aslında ne kadar aktif bir banka olduğunu da anlayabiliyoruz.   Her yıl banka...

BÜYÜT

Bugün on binlerce çalışanı ile Türkiye’nin her yerine yayılması ile de aslında ne kadar aktif bir banka olduğunu da anlayabiliyoruz.

 

Her yıl bankaların emekli edeceği ya da çıkartacağı kişiler bir önceki yıldan belirlenir. Yeni yıla başladıktan sonrada birçok kişinin çıkacağı ve pozisyon değiştireceğinden dolayı bankalar yeni alımlarını açarlar. Bugün Denizbank’ta aynı yolda ilerlediği için personel eleman alımı konusunda biraz hassas davranacak ve alımlar yapacaktır.

 

Alımlarını gerçekleştirecek olan Denizbank sadece belirli zamanlarda değil yılın her zamanlarında alım yapacaktır. Öncelikli olarak her ilden alacağı talepler doğrultusunda belirleyeceği kontenjanlarını açıklayacak ve ardından da bu alımlar için başvurularını gerek kendi sitesi üzerinden gerekse diğer kariyer siteleri üzerinden alacaktır. Başvuru alımları sırasında her pozisyon için ayrı kriterler belirten ve belirttiği bu kriterlere sınav uygulayan Denizbank sınav sonrasında mülakatta yapacaktır. Denizbank personel eleman alımı iş ilanları 2015 yılında bu şekilde gerçekleşecek olup, alımlar başlaması ve hangi pozisyonlarda olacağı gibi konular için detaylı bilgi için buraya tıklayarak ulaşabilir, hangi pozisyonlarda alım yaptıklarını rahatça görebilir ve aynı zamanda başvurularınızı buradan da gerçekleştirebilirsiniz.

24 Şubat 2015 Kocaeli- EkonomiYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR