"Gurur yılımız oldu"

        TEKLİF ETTİĞİMİZ HERKES TERFİ ETTİ Kocaeli Bölgesi hakemlerinin terfi başarısı gündemde ilk sırada yer aldı. 25 Temmuz'da göreve gelen ve genç...

BÜYÜT

 

 

 

 

TEKLİF ETTİĞİMİZ HERKES TERFİ ETTİ

Kocaeli Bölgesi hakemlerinin terfi başarısı gündemde ilk sırada yer aldı. 25 Temmuz'da göreve gelen ve genç hakemleri zor maçlara cesur bir şekilde atayan İl Hakem Kurulu Atama Sorumlusu Mukaddem Gülpınar, gurur yılı yaşadıklarını ifade ederek "MHK'ye verdiğimiz listedeki tüm hakemlerimiz terfi etti. Kısacası 100'de 100 bir oranla bu işin altından yüz akı ile çıktık. O yönden çok mutluyuz" dedi.

 

ENES VE TOLGA

Gülpınar, genç hakemlerimizi FIFA Hakemi olarak da göreceklerine inandıklarını belirtti ve  "Merkez Hakem Komitesi Üyesi olan iller bu kadar yüksek oranda bir hakem terfisine sahip oldu mu bilmiyorum ancak Kocaeli Bölgesi son yılların en başarılı yılını geçirmiştir. Mesela Enes Kanpara. Bu hakemimiz henüz 22 yaşında. HİF Hakemliği dışında son 1 yılda çok iyi bir grafik sergiledi ve Bölgesel'de düdük çalma hakkı kazandı. Tolga Hoca... O da çok genç ancak Ulusal Hakem oldu. Çizgisini hiç bozmuyor. Çok yetenekli. Enes, Tolga ve gelecek vaat eden diğer hakemlerimiz böyle devam ettikleri taktirde FIFA Hakemliğine yükselebilir. İnşallah o günleri görürüz" dedi.

 

GENÇLEŞTİK, KAZANDIK...

Gülpınar son olarak gençleştirme operasyonunun başarı ile noktalandığını belirtti ve "25 Temmuz'da göreve geldiğimizde ‘Kadrolar yaşlı, mutlaka gençleşmemiz gerekiyor’ dedik ve çekinmeden genç hakemlerimizi çok zor maçlarda görevlendirdik. Bizleri hiç yarı yolda bırakmadılar ve doğal olarak çalışmalarının karşılığını aldılar. Yıllar sonra kabuğumuzu kırdık. Bu camia inşallah daha da başarılı olacaktır. Son olarak MHK Üyesi Sadettin Güler Hoca'mıza da bize olan inancından ve desteklerinden ötürü teşekkür ediyorum" diyerek sözlerini tamamladı.

03 Temmuz 2014 Kocaeli- Spor


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR