Karamürsel Kent Konseyi’nde Başkan Mesut Çalık

Karamürsel Kent Konseyi, 3’üncü genel kurul toplantısını Altınkemer Kültür Merkezinde gerçekleştirdi. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla...

BÜYÜT

Karamürsel Kent Konseyi, 3’üncü genel kurul toplantısını Altınkemer Kültür Merkezinde gerçekleştirdi. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan genel kurulda açılış konuşmasını Kent Konseyi Başkanı Ümit Tören yaptı. Görev süresince kendisine destek olan Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım’a ve kent konseyi ekibine teşekkür eden Tören, Yıldırım’dan teşekkür plaketi aldı.

 

“FİKİRLERİNİ DEĞERLENDİRDİK”

İsmail Yıldırım ise “Kent Konseyi şehirlerin gelecekteki ihtiyaçların tespit edilmesinde önemli rol üstleniyor. Geçmiş dönemde Ümit Tören’in önderliğinde Kent Konseyinin bize yön gösterici çok değerli çalışmaları oldu. Ben Ümit Tören’e yaptığı çalışmalardan dolayı teşekkür ediyorum. Kent konseyinin oluşturduğu fikirleri ilçe belediyesi olarak her zaman değerlendirdik” dedi.

 

KURULA KATILAMADI

Konuşmaların ardından genel kurula geçildi. Divan başkanlığına Halil Yanık, divan katipliklerine ise Yasin Olgun ve Neşe Çakmak seçildi. Daha sonra Kent Konseyi Yürütme Kurulu üyeleri ve Kent Konseyi Başkanı seçimi yapıldı. Ortak kararla Kent Konseyi Başkanlığına Mesut Çalık seçildi. Kent Konseyi yeni Başkanı Mesut Çalık geçirdiği rahatsızlık nedeniyle Karamürsel Devlet Hastanesi’nde tedavi olduğu için Kent Konseyi seçimine katılamadı.

 

YÜRÜTME KURULU ÜYELERİ

Yüksel Türközü

Murat Çakır

Hasan Aslan

Yasin Olgun

Tuğba Türkmen

Bülent Aslan

Mehmet Akdeniz

10 Ocak 2015 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR