Güzeloğlu: Trabzonlular Derneği’nin faal olması şehrimiz için önemli

Kocaeli Trabzonlular Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Sarısüleyman ve Yönetim Kurulu Üyeleri Zekeriya Şahintürk, Cem Turhan, Mehmet Keskin, İbrah...

BÜYÜT

Kocaeli Trabzonlular Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Sarısüleyman ve Yönetim Kurulu Üyeleri Zekeriya Şahintürk, Cem Turhan, Mehmet Keskin, İbrahim İbrahimoğlu, Abidin Eşgin, Mahmut Eryiğit, Salih Akkurt, Zafer Bilgin ile Gökhan Meriç, Vali Hasan Basri Güzeloğlu’na nezaket ziyaretinde bulundu.

 

“KÜLTÜREL FAALİYETLERE KATKI SUNMALIYIZ”

Orhan Sarısüleyman, Vali Güzeloğlu’na dernek çalışmaları hakkında bilgi vererek, “Amacımız kentimizin sosyal ve kültürel faaliyetlerine mümkün olduğu kadar katkı sunmaktır. Hemşerilerimizi bir çatı altında toplayıp yapacağımız etkinliklerle kentin sosyal dokusuna ne kadar katkı sunabiliriz onun çabası içerisinde olacağız” dedi.

 

“EN ÖNEMLİ HEMŞERİ DERNEKLERİMİZDEN”

Hasan Basri Güzeloğlu ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek,  “Kentimizin en önemli hemşeri derneklerinden biri olan Trabzonlular Derneği’nin faal olması şehrimiz açısından önemlidir. Kocaeli her görüşün, her rengin, her çeşitliliğin huzur ve barış içinde yaşayabileceği bir şehir” şeklinde konuştu.

14 Ocak 2015 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR