Coşkun: Mahmut Başkan artık yoruldu

AKP Teşkilatı dün Antikkapı Restoran’da düzenlenen kahvaltılı değerlendirme toplantısında bir araya geldi. Toplantıya Kocaeli İl Koordinatörü ve Yalov...

AKP Teşkilatı dün Antikkapı Restoran’da düzenlenen kahvaltılı değerlendirme toplantısında bir araya geldi. Toplantıya Kocaeli İl Koordinatörü ve Yalova Milletvekili Temel Coşkun, AKP Kocaeli Milletvekili Mehmet Ali Okur, İl Başkanı Mahmut Civelek, Teşkilatlanmadan Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Mehmet İpşiroğlu, İl Kadın Kolları Başkanı Oya Tuncel, İl Gençlik Kolları Başkanı Yusuf Akın, ilçe başkanları ve partililer katıldı. katıldı.

 

“TEŞKİLATIMIZI YENİLEDİK”

Muhalefeti eleştiren Mahmut Civelek, “Çok kısır döngüde siyaset yapıyorlar. Kaç oy alacaklarını bilmeden bol keseden atıyorlar. Hedeflerimize doğru büyük bir arzu ile çalışmaya devam edeceğiz. Teşkilatımızı yeniledik, kongrelerimizi bitirdik. Yeni ve dinç bir topluluğa hitap ettiğimiz için çok mutluyum. Nezaket içinde çalışmalarımızı yürütüyoruz. AKP Kocaeli teşkilatı iller arası karşılaştırmalı üye durumunda 18. sırada” şeklinde konuştu.

 

“VEKİL SAYISI 8’E ÇIKACAK”

İl başkanlığı kongresinin 7 şubatta yapılacağını hatırlatan Civelek, “Yeni il başkanımıza Başbakanımız karar verecek. Bu yüzden hepimiz yeni il başkanımızın arkasında olacağız. İl kongremizi Başbakanımızın katılımıyla yapacağız. Bizler parti çalışmalarımızda üzerimize düşen çalışmayı en iyi şekilde yaparız. Biz bu işleri gönüllü olarak yapıyoruz. Haziran seçimlerinde 7 olan milletvekili sayımızı 8’e çıkarmak için çalışacağız” dedi.

 

“BÜYÜK İŞLER BAŞARDIK”

Mehmet Ali Okur ise "Yola çıktığımız gün itibariyle birçok seçimi atlattık. Bizim işimiz hiç bitmedi. Zaten teşkilatçılıkta iş de bitmez. Bizim gayretimiz insanı yaşatmak olmuştur. Sayın Cumhurbaşkanımız önderliğinde çok büyük işleri başardık. Ne vaat verdiysek onu yerine getirdik. Bizler milletimize hizmet ettik ve millet de destek vererek teşekkürünü ortaya koydu. Bu millet kimsenin kara kaşına hasret değil, bu millet kim kendisine hizmet verdiyse onun arkasında durmuştur” şeklinde konuştu.

 

“CİVELEK, DEVAM ETSE EDERDİ”

Son olarak söz alan Temel Coşkun, “Bu ülkede bazıları oy kullanma konusunda kararsız kalıyor. Aslında onlar da AKP'ye oy veriyorlar. Çünkü onlar bizim dönemimizde daha çok para kazanan insanlar oluyor. Şimdi onların başka gidecek kapısı da yoktur. Yine AKP'ye oy vereceklerdir. Yaklaşan seçimler öncesi rehavete kapılmadan çalışmalı ve hızımızı artırmalıyız. Mahmut Başkan artık yoruldu ve değiştirilmesi gerekiyordu. Ama birileri de kalkıp devam et deseydi devam ederdi. Yeni gelecek başkan da aynı Mahmut başkan gibi heyecanla, aşkla çalışacaktır” dedi.

 

“BİZ BU MİLLETE MAHKUMUZ”

Coşkun son olarak, “Yeni il başkanlığı için adaylığını açıklayan herkesle görüşüp değerlendirmemizi yapacağız. Nihai kararı genel merkezimize bırakacağız. Bunun ardından seçimlere gireceğiz. Bu seçimler vesayetin olmadığı ilk seçim olacak. Paralel çeteleri temizleyeceğimiz bir seçimdir. Bu millet bize mecbur ve mahkum değildir. Tam aksine biz bu millete mahkumuz. Kendi içinde param parça olan CHP'nin bu millete umut verebilmesi mümkün değildir. Milletimizin beklentisi ve ümidi yine AKP olacaktır” ifadelerine yer verdi. Muharrem İBRAHİMOĞLU 

03 Ocak 2015 Kocaeli- Siyaset


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR