Kaynarcalılar‘dan Şendoğan’a ziyaret

Başkanlığını Salim Uludağ‘ın yaptığı Kocaeli Kaynarcalılar ve Kültür ve Yardımlaşma Derneği Yönetim Kurulu hemşerileri olan Körfez belediye başkan yar...

BÜYÜT

Başkanlığını Salim Uludağ‘ın yaptığı Kocaeli Kaynarcalılar ve Kültür ve Yardımlaşma Derneği Yönetim Kurulu hemşerileri olan Körfez belediye başkan yardımcısı Mehmet Şendoğan‘ı ziyaret etti.

Körfez Belediyesinin yeni binasındaki makamında gerçekleşen ziyarete derneğin kurucu başkanı Nazır Esirci ile yönetim kurulu üyeleri Temel Akkuş, Sadettin Kandemir, Rafet Can, Enver Özoğlu ve Samet Bektaş katıldı. Dernek yönetimi Şendoğan’a çalışmaları hakkında bilgi verirken Körfez Belediyesi’nin çalışmaları hakkında bilgi aldı.

DESTEK VERECEKLER
Ziyaret sonrası hemşerilerine balıkçı Erol‘da öğlen yemeği ikram eden Mehmet Şendoğan dernek faaliyetlerine her zaman destek olmaya devam edeceği sözünü verdi. İlgi ve ikramından dolayı Şendoğan‘a teşekkür eden dernek başkanı Salim Uludağ‘ı hemşerilerimiz olan başarılı bürokrat ve siyasetçilerimizde ilişkilerimizi sürekli canlı tutmak onların bilgi ve imkânları istifade etmek istiyoruz dedi.

11 Şubat 2013 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR