KOTO, bankacıları buluşturdu

İlimizde faaliyet gösteren bankaların şube müdürleri ve yetkilileri Kocaeli Ticaret Odası’nın düzenlediği sektör toplantısında bir araya geldi. KOTO...

İlimizde faaliyet gösteren bankaların şube müdürleri ve yetkilileri Kocaeli Ticaret Odası’nın düzenlediği sektör toplantısında bir araya geldi. KOTO 14. Meslek Komitesi’ne dahil olan bankacılık sektörünün üst düzey yöneticilerinin yer aldığı toplantıya, KOTO yöneticilerinden Yusuf Koçak, Murat Altun, Oda Genel Sekreteri Oktay Baltalı ile odada hizmetlerine başlayan Kredi Garanti Fonu Kocaeli Şubesi’nin Müdürü Göksel Gülen ev sahipliği yaptı.

 

BALTALI SUNUM YAPTI

Toplantı, KOTO Genel Sekreteri Oktay Baltalı’nın, oda üyelerinin bankacılık sektörü ile ilgili yaşadığı sorunlar ve çözüm önerilerini içeren konuşmasıyla başladı. Baltalı’nın sunumunun ardından, 2014 yılı Eylül ayından bu yana odada hizmetlerini sürdüren Kredi Garanti Fonu Kocaeli Şubesi Müdürü Göksel Gülen, teminat sıkıntısı yaşayan işletmelerin, KGF’ye yönlendirilmesi noktasında bankalarla işbirliği içinde olunmasının önemine vurgu yaptı.

 

TİCARET İÇİN İŞBİRLİĞİ

Gülen, “Teminat sıkıntısı yaşayan işletmelerin, kredi piyasalarında KOBİ’lerin ihtiyaç duyduğu teminatı sağlamak, teminat çeşitliliğini artırmak ve KOBİ’lerin finansal sorunlarının çözümüne yardımcı olmak gibi önemli misyonlar üstlenen kurumumuza yönlendirilmesi aşamasında sizlerle yapacağımız işbirliği, ticari hayatın canlılığı için önem arz ediyor” dedi. Konuşmaların ardından, katılımcılara KOTO’nun üye odaklı hizmetleriyle ilgili bilgi sunuldu.

16 Haziran 2015 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR