Doğanas Makina fuarda ilgi gördü

İstanbul’da düzenlenen fuara katılan hazır beton sektöründe, pek çok yerli ve yabancı sermayeli firmanın yetkili servisi ve bölge temsilcisi olan Doğa...

BÜYÜT

İstanbul’da düzenlenen fuara katılan hazır beton sektöründe, pek çok yerli ve yabancı sermayeli firmanın yetkili servisi ve bölge temsilcisi olan Doğanas Makina ve Otomotiv, büyük ilgi gördü

Geçtiğimiz hafta Kalite Fuarcılık tarafından İstanbul Fuar Merkezi yeni fuar kompleksi / Yeşilköy adresinde 2013 beton, agrega, inşaat teknolojileri ve ekipmanları fuarı düzenlendi.
80 katılımcı firma ve 500 markanın temsil edildiği fuarda hazır beton sektöründe, pek çok yerli ve yabancı sermayeli firmanın yetkili servisi ve bölge temsilcisi olan Doğanas Makina ve Otomotiv İnş. Tur. San. ve Tic. Ltd. Şti. de yer aldı. Fuar ülkemizin her yerinden gelen ziyaretçilerin büyük ilgisi ile karşılandı.

GÖRÜŞME YAPILDI
10.salon 312 nolu stantta 4 gün süre ile ziyaretçileri ile buluşan Doğanas Makina hazır beton sektöründe yer alan yerli ve yabancı ziyaretçilerin ilgi odağındaydı. Ülkemizde ve dünyada kalitesini kanıtlamış olan IMER hazır beton mikserlerinin Düzce, Adapazarı, Kocaeli ve Yalova bölge yetkili servisi olan Doğanas firmasının yetkilileri bilgi ve deneyimleri ile göz doldurdu. Mikser kullanıcısı firmaların fuara katılan ziyaretçileri yeni araçlarının servisi ve eski araçlarının revizyon, onarımları konusunda Doğanas yetkilileri ile pek çok görüşme yürüttü. Fuar sonrasında karşılıklı firma ziyaretleri yapmak üzere görüş birliğine varıldı.

ANA TEDARİKÇİ
Zoomlion - GAMA, Cifa- TATMAK Karyer, JUNJIN – KOLUMAN hazır beton pompası firmalarının bölgemizdeki yetkili servis hizmetlerini başarı ile yürüten Doğanas, fuar süresince kullanıcılardan gelen soruları ve destek beklentilerini yanıtladı. Ana tedarikçi firmaların servis kalitesi ve desteği konularında güvenilir ve tecrübeli bir çözüm ortağı olarak fuarda kendisini gösterdi.

DAHA AKTİF ROL
4 gün süre ile standı yoğun ilgi gören Doğanas firmasını 23 Şubat cumartesi günü Kocaeli Ticaret Odası tarafından kaldırılan bir otobüsle ilimizden iş adamları da ziyaret etti.
Petrol Mahallesi Demiröz Caddesi No:6 Kartepe – Kocaeli adresinde yer alan Doğanas Makina Otomotiv firması Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Özgün, gelecekte sektör fuarlarında daha aktif rol üstleneceklerini, bölge ve ülke ticaretinin gelişiminde fuarların taşıdığı önemin göz ardı edilmemesi gerektiğini belirtti.

28 Şubat 2013 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR