Baran sporun duayenleriyle buluştu

Körfez’de, farklı branşlarda faaliyet gösteren sporculara destek vermek ve daha büyük sportif başarılara ulaşmak amacıyla kurulan Körfez Gençlerbirliğ...

BÜYÜT

Körfez’de, farklı branşlarda faaliyet gösteren sporculara destek vermek ve daha büyük sportif başarılara ulaşmak amacıyla kurulan Körfez Gençlerbirliği Spor Kulübü, geçtiğimiz günlerde atılan imzalarla faaliyete geçti. Bütün spor branşları tek bir çatı altında toplamak amacıyla kurulan Körfez Gençlerbirliği Spor Kulübü dün akşam Körfez Belediyesi Sosyal Tesislerinde düzenlenen gecede bir araya geldi.

 

SPOR ADAMLARI GECEDE BİR ARAYA GELDİ

Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, Belediye Başkan Yardımcıları, Belediye Meclis Üyeleri, Teknik Direktörler, Spor Adamları, Duayenler, Birim Müdürleri, Sivil Toplum Kuruluş Temsilcileri ve çok sayıda vatandaş düzenlenen gecede bir araya geldi. Oldukça neşeli ve samimi geçen gecede konuşan Belediye Başkanı İsmail Baran, “Düzenlediğimiz gecemize hepiniz hoş geldiniz. Bugünün burada kulübümüzün ilk programını icra ediyoruz. Siz değerli spor duayenlerimizle kulübümüz ve ilçemizin sporu hakkında konuşacağız. Ülkemizde futbola verilen önem ve yapılan yatırımlar diğer spor branşlarına da yapılmalı ve bu konuda önemli adımları çalışma arkadaşlarımızla birlikte atıyoruz. Ülkemizin olimpiyatlarda ya da diğer spor müsabakalarında kendini gösterebilmesi, madalyalar kazanabilmesi için her spor branşına önem veriyoruz. Bu çerçevede sizlerle bir araya gelerek önemli adımlar birlikte atmak istiyoruz. Sizlerin fikirlerine ve görüşlerine büyük önem veriyoruz” şeklinde konuştu.

 

GENÇLER KÖRFEZ’DE SPORLA PARLAYACAK

Gençleri kötü alışkanlıklardan uzat tutmak ve sağlıklı yaşayabilmelerini sağlamak için kulübün kurulduğunu belirten Başkan Baran, "Gençlerin ve çocukların sokaktan kesilmesi, sağlıklı düşünebilmesi, sağlıklı yaşayabilmesi ve dolayısıyla sağlıklı bir toplum olmamıza katkıda bulunmaları adına Körfez’de sporun her çeşidine destek vererek, kentte etkili bir spor çalışması yapmak istiyoruz" dedi.

Davetliler Körfez’in spor alanında yaptığı başarıları dile getirerek, amatör spora verilen teşvik destek adına Belediye Başkanı İsmail Baran’a teşekkür ettiler. Kurulan Körfez Gençlerbirliği Spor Kulübünün çok doğru bir karar olduğunu da spor adamları dile getirdiler.

24 Mart 2015 Kocaeli- Spor


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR