Işık, Başiskele’de gençlerle buluştu

AKP Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı Kocaeli Milletvekili Fikri Işık Başiskele gençlik kollarının hazırladığı program çerçevesinde ilk kez oy k...

BÜYÜT

AKP Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı Kocaeli Milletvekili Fikri Işık Başiskele gençlik kollarının hazırladığı program çerçevesinde ilk kez oy kullanacak gençlerle bir araya geldi. Işık’a AKP İl Gençlik Kolları Başkanı Yusuf Akın, AKP Başiskele İlçe Başkanı Mehmet Ustaoğlu, AKP Başiskele Gençlik Kolları Başkanı Melih Özkaraaslan ve eski il gençlik kolları başkanı Yasin Özlü eşlik etti.

BÜYÜK HEDEFLER
AKP Başiskele İlçe Başkanlığında gerçekleşen programda Işık, gençlere hükümet çalışmaları hakkında bilgi verdi ve gençlerin sorularını yanıtladı. Işık burada yaptığı konuşmada, “Türkiye’nin 10 yıl önceki ekonomik ve siyasi durumunu belki birçoğunuz hatırlamazsınız fakat Türkiye 10 yıl önce ekonomisi bitmiş vergi gelirlerinin % 85’ini borç faizlerine giden, enflasyonun en yüksek olduğu ülkelerden biri olan, memur maşını dahi ödemekte zorlanan, siyasi baskılardan gençlerin bıktırıldığı bir ülke iken bugün hedefleri olan ve bu hedefleri birer birer gerçekleştirme yolunda mücadele eden adeta silkelenip kendine gelmiş ve eksiklerini olağan üstü hızla tamamlamaya çalışan bir ülke durumundadır.

ÇOK HIZLI GELİŞTE
Türkiye 10 yıllık AK Parti iktidarında öncelikle ekonomide yaptığı mücadele faize ödenen paraları artık yatırımlara ayırır hale gelmiş, enflasyonu canavar olmaktan çıkartıp normal seviyelerine çekerek vatandaşlarımızın kazandığının cebinde kalmasını sağlamıştır. Türkiye bu dönemde her alanda çok hızlı gelişti. En büyük barajlarımızla, hemen her ilimize yapılan duble yollarla, gelişmiş ülkelere dahi örnek olan sağlık sistemi ile ve burada sayamayacağım bir çok alanda sınıf atlamış durumdadır. Artık kendi ileri teknoloji ürünlerimizi üretiyoruz. kendi silahımızı kendimiz yapıyoruz ve uzun vadeli büyük hedefleri olan bir ülkeyiz ” dedi. Yaklaşık iki saat süren program da Işık gençlerin sorduğu tüm soruları cevapladı. Başiskeleli gençler TBMM Milli Eğitim Komisyon Sözcüsü Fikri Işık’a üniversite harçlarını kaldırmasından dolayı da teşekkür ettiler.

18 Ocak 2013 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR