Başkan Baran Körfezlilerle Buluşmaya Devam Ediyor

Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, her hafta Çarşamba günü düzenlediği Halk Günleri'ni aralıksız bir şekilde sürdürüyor. Başkan Baran, her hafta d...

BÜYÜT

Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, her hafta Çarşamba günü düzenlediği Halk Günleri'ni aralıksız bir şekilde sürdürüyor. Başkan Baran, her hafta düzenli olarak yapılan görüşmeler aracılığıyla,  bugüne kadar kendisini makamında ziyaret eden binlerce vatandaşın talebini dinleyerek çözüm üretti. Vatandaşlardan gelen istekleri anında değerlendiren Başkan Baran, kısa sürede çözülebilecek sorunlar için toplantı esnasında hazır bulunan ilgili müdürlere ileterek sorunların çözülmesini sağlıyor. Vatandaşların tek tek söz hakkı alarak taleplerini ilettikleri Halk Günü'nde Başkan Baran, gerekli talimatları vererek vatandaşların sorunlarını imkânlar dâhilinde çözüme kavuşturuyor. Halk Günü'nde,  her kesimden vatandaş belediye ile ilgili talep, istek ve önerilerini bizzat Başkan Baran’a anlatma imkânı bulunduğu ifade edildi.

Körfez Belediyesi bugüne kadar yapılan hizmetleri, Körfez halkıyla birlikte dayanışma içerisinde halkın istek ve taleplerine göre gerçekleştirdi. Oluşturduğu profesyonel alt yapısıyla halka en şekilde hizmet veren Körfez Belediyesi, vatandaşın sorunlarını da ön plana tutarak çözüm üreten bir belediye anlayışını en iyi şekilde benimsiyor.

 

Başkan Baran, “Şeffaf Belediyecilik Anlayışı İle Belediyemizin Kapıları Vatandaşlarımıza Her Zaman Açıktır”

Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, Halk Günü toplantılarıyla vatandaşların sorunlarına ilk elden ulaşma imkânı bulduklarını söyledi. Ellerinden gelen imkânlar dâhilinde tüm vatandaşların sorunlarına yardımcı olduklarını belirten Başkan Baran, "Halk günlerinde vatandaşlarımızla buluşup onların her türlü sıkıntı ve taleplerini dinliyoruz. Elimizden geldiğince, istek ve taleplerini ileten insanlarımıza yardımcı olmaya çalışıyoruz. Vatandaşlarımızdan gelen taleplere göre bir yandan sorunlara çözüm üretirken, diğer yandan da Körfezlilerin bizlerle paylaşmak istedikleri proje ve çalışmaları da değerlendirme imkânı buluyoruz. Belediye olarak, karar mekanizmasına vatandaşlarımızı da dâhil ederek onlar için hizmet üretiyoruz. Çünkü tüm vatandaşlarımızın sorunu bizim sorunumuzdur. Bugüne kadar biz bu anlayışla hizmet ettik, etmeye de devam edeceğiz" diye konuştu.

12 Kasım 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR