Gölcük’te vergi yapılandırma fırsatı

Tektaş, “Emlak vergilerinin 2. taksitinin ödemelerine ve eski borcu olanların yapılandırılmalarında son bir haftaya girilmiş bulunuyor. Bu imkân vata...

BÜYÜT

Tektaş, “Emlak vergilerinin 2. taksitinin ödemelerine ve eski borcu olanların yapılandırılmalarında son bir haftaya girilmiş bulunuyor. Bu imkân vatandaşlarımızın borçlarını ödemeleri için büyük bir fırsat ve kolaylık içeriyor” dedi.

 

Başkan Yardımcısı Tektaş, “Yasanın tanıdığı imkânlardan istifade edebilmek için 1 Aralık tarihine kadar belediye veznelerine müracaat edilmesi gerekli.  Bu tarihten sonra taksitlendirme ve gecikme faizi indirim imkânı kalmayacak, 6183 sayılı amme alacakları kanunu hükümleri uyarınca alacakları tahsili yoluna gidilecektir” şeklinde konuştu.

           

Belediye olarak vatandaşlara her türlü ödeme kolaylığını sağladık diyen Tektaş, “22-23 Kasım Cumartesi – Pazar günleri de 10.00 ila 16.00 saatleri arasında veznelerin açık olacak. Hafta içi ödemelerini ve yapılandırmalarını gerçekleştiremeyen vatandaşlarımıza hafta sonu ödeme yapma imkânı sunuyoruz. Emlak vergilerinin 2. taksit ödemelerini ve borçların yapılandırma işlemleri için son müracaat tarihi 1 Aralık 2014 tür halkımıza önemle duyurulur” dedi.

20 Kasım 2014 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR