İSU’ya Bursa’dan ziyaret

        Bursa Büyükşehir Belediyesi ile Bursa Su ve Kanalizasyon İdaresi’nin (BUSKİ) danışman ve yöneticileri, İSU Genel Müdürlüğü’nün uyguladığı geri...

BÜYÜT

 

 

 

 

Bursa Büyükşehir Belediyesi ile Bursa Su ve Kanalizasyon İdaresi’nin (BUSKİ) danışman ve yöneticileri, İSU Genel Müdürlüğü’nün uyguladığı geri kazanım suyu (grisu) ile yüksek tüketim projeleri için bilgi aldı ve atıksuların elektronik ortamda takip edildiği SCADA Merkezi’nde inceleme yaptı.

 

KALABALIK HEYET

Bursa Büyükşehir Belediyesi Başkan Danışmanı Mustafa Uysal ile BUSKİ Yönetim Kurulu üyeleri Ekrem Yıldız ve Osman Zengin, İSU Genel Müdürü İlhan Bayram’ı ziyaret etti. Yapılan ikili görüşmenin ardından konuk yöneticilere Genel Müdür Yardımcısı Ali Sağlık, Abone İşleri Daire Başkanı Uğur Susoy ve Arıtma Tesisleri Daire Başkanı Ünal Bostan tarafından kurumun yürüttüğü geri kazanım suyu ve yüksek tüketim projeleri ile sanayi, kuyu suları tarifeleri hakkında bilgi alışverişinde bulunuldu.

 

SCADA’YI İNCELEDİLER

Konuk heyet, ardından atıksuların tek merkezden takip edildiği ve Türkiye’de bir ilk olan Atıksu SCADA Merkezi’ni inceledi. Merkez Müdürü Murat Sönmez tarafından sistemin işleyişi ve sağladığı faydalar hakkında bilgi verildi. Bursa heyeti, projeler ve uygulamalar hakkında bol bol not aldı.

17 Temmuz 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR