Ticaret odasına yeni hizmet binası

Kocaeli Ticaret Odası’nın(KOTO), fuar içinde bulunan eski Venüs Restaurant’ın yerine yapacağı yeni binanın inşaat ihalesi 22 Mart’ta yapılacak. Bina ç...

BÜYÜT

Kocaeli Ticaret Odası’nın(KOTO), fuar içinde bulunan eski Venüs Restaurant’ın yerine yapacağı yeni binanın inşaat ihalesi 22 Mart’ta yapılacak. Bina çok kısa bir sürede tamamlanıp hizmete açılacak.

KOTO üyelerinin şehir merkezindeki binaya, özellikle araç parkında yaşadıkları sıkıntı nedeniyle gelemedikleri ve mevcut binanın yeterli kullanım alanına sahip olmaması sebebiyle yeni hizmet binası arayışına giren ve fuar içerisinde bulunan eski Venüs Restaourant’ın arazisini uygun bulan KOTO yönetimi 22 Mart tarihinde inşaat ihalesine çıkacak. Proje ihalesi geçtiğimiz yıl yapılan yeni hizmet binası 8 bin 300 metrekare kullanım alanına sahib olacak ayrıca yeni hizmet binasında iki ayrı toplantı salonu ve bir de restaurant bulanacak.

PARK SORUNU ÇÖZÜLECEK
Osmanlı mimarisi temel alınarak hazırlanacak olan KOTO yeni hizmet binasında bodrum katı dahil 3 katla hizmet verecek. Üyelerine sosyal imkanlar da sunacak KOTO’da ayrıca bir de teras katı bulunacak. Oda çerçevesinde yapılan programlara katılım azlığından şikayet eden oda yönetiminin park sorununu çözerek binaya ulaşım koalylığı sağlaması ve programları daha büyük kitlelerle gerçekleştirmesi hedefleniyor. Bütün birimlerini yeni hizmet binasına taşıyacak olan KOTO eski hizmet binasının nasıl değerlendirileceğini önümüzdeki aylarda yapılacak meclis toplantılarında belirleyecek. KOTO yeni hizmet binasının inşaat ihalesini 22 Mart Salı günü mevcut hizmet binasında saat 14.00’da yapacak. İhaleye sadece KOTO üyeleri katılabilecek.

03 Mart 2011 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR