Dilovası Gençlik Derneğinden Kaymakam Şahin’e Ziyaret

Ziyarette dilovası’na yeni atanan idari amirlerle hem tanışma hemde ilerleyen süreçte dilovası gençlik derneği olarak şuanda alt yapısını oluşturdukla...

BÜYÜT

Ziyarette dilovası’na yeni atanan idari amirlerle hem tanışma hemde ilerleyen süreçte dilovası gençlik derneği olarak şuanda alt yapısını oluşturdukları projelerle ilgili detaylı bilgili alış verişinde bulunduklarını dile getiren dilovası gençlik derneği başkanı ahmet kaydu,”bir ülkenin kalkındığını ve geliştiğini anlamak için o ülkenin öncelik olarak sosyal, sanat ve kültürel olarak iyi bir seviye gelip gelmediğine bakılır. biz dilovası gençlik derneği olarak öncelik olarak kendi evimiz olan dilovası’nın ardında dilovası gençlerinin diğer ilçe ve illerde örnek alınacak bir konuma getirmek için canla başla katkıda bulunacağız, bu belki biraz zaman ve yorucu bir süreç olacak ama birlik beraberlik olduktan sonra üstesinden gelinmeyecek hiçbir sorun kalmayacaktır. değerli büyüğümüz ve ilçemizin idari amiri hulusi beyin yaklaşımı ve bizleri karşılaması açıkçası düşündüğümüzün üzerindeydi. samimiyetinden, sohbetinden ve misafir perverliğinden dolayı kendilerine teşekkür ediyorum” diye konuştu.

 

İNSANLAR MÜCADELE İÇİNDE

Dilovası Gençlik Derneğinin yapmış olduğu ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getiren Dilovası Kaymakamı Hulusi Şahin,”Dilovası’nın dışarıdan anlatıldığı gibi bir yer olmadığını göreve başladıktan sonra daha iyi anladım. Buradaki insanlar ellerinden geldikçe Dilovası’nın geleceği için bir mücadele içinde. Yaşadıkları ilçenin aslında dışarıdan yansıtıldığı gibi olmadığını göstermek için ellerinden gelen bütün gayretleri gösterdiklerine şahit oldum. Bir toplumda gençler bir araya gelip kendileri için değil de sonraki nesil için hiçbir menfaat ve karşılık beklemeden neler yapabiliriz mantığıyla gayret ediyorlarsa bu gerçekten takdir edilecek bir durumdur. Dilovası Gençlik Derneğinin anlattıkları proje ile ilgili elimden ne geliyorsa sonuna kadar destekçileriyim. Ben şahsi olarak eğer bir iş varsa ve bir etkinlik varsa öncelikle samimiyet ve kişisel çıkarların olmamasına dikkat ederim. Dilovası Gençlik Derneğinin samimiyeti ve projeleri kesinlikle tartışılmadan desteklenmeli. Dilovası’nda sosyal ve kültürel anlamda Dilovası Gençlik Derneği ile ilgili sürekli istişare içerisinde olacağız Dilovası Kaymakamı Hulusi Şahin olarak Dilovası’nda geleceğe yönelik yapılacak kalıcı ve faydası olan her esere sonuna kadar desteklerimi sunacağım’’dedi.

Görüşmenin sonunda Dilovası Gençlik Derneği Başkanı Ahmet Kaydu, Başkan Yardımcısı İsa Adıgüzel, Genel Sekreter İbrahim Aydemir ve Yönetim Kurulu Üyeleri Sedat Ekici, Bedrettin Demir ve Gülşah Çelik, Kaymakam Hulusi Şahine çiçek takdim etti.

16 Kasım 2014 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR