CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu milletvekili adaylarına seslendi

Mademki listedeyiz o halde çalışacağızCHP milletvekili adayları genel merkez binasında, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu ile buluştu. Adaylara 24 saat ça...

BÜYÜT

Mademki listedeyiz o halde çalışacağız
CHP milletvekili adayları genel merkez binasında, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu ile buluştu. Adaylara 24 saat çalışmalarını tembihleyen Kılıçdaroğlu “Mademki listedeyiz, o halde çalışacağız” dedi.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) 550 milletvekili adayını ve 81 il başkanını dün Ankara’daki genel merkez binasında topladı. Toplantıya ilimizden 10 milletvekili adayı katıldı. Bel fıtığı rahatsızlığı nedeniyle ilimizde düzenlenen aday tanıtım toplantısına da katılamayan Mahmut Akyol haricinde bütün adayların hazır bulunduğu program için CHP Kocaeli İl Örgütü herhangi bir planlama yapmadı. Adayların kendi imkanlarıyla geldiği CHP Genel Merkezi’ndeki program yarım saat gecikmeli olarak saat 11.30’da başladı.

SEÇİM BİLDİRGESİ
Yaklaşık 550 milletvekili adayı ile 81 il başkanının bulunduğu toplantıda ilk olarak 12 dakikalık slayt gösterisi yapıldı. CHP’nin seçim bildirgesini içeren slayt gösterisinin ardından dün akşam televizyonlarda gösterilmeye başlanan çocuk konulu reklam filmi milletvekili adaylarına izletildi. Reklam filminin gösteriminin ardından 550 milletvekilinin resimleri arka fonda bulunan ekranlara yansıdı ve isimleri tek tek okundu. Adayların tanıtımının ardından CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu kürsüye geldi. Milletvekili adaylarına ve il başkanlarına coşkulu ve uzun bir konuşma yapan Kılıçdaroğlu etkili seçim vaatlerinde bulundu.

PROJELERİ ANLATIN
Uzun bir konuşma yapan Kılıçdaroğlu son olarak adaylara seslendi “Eğer ki listede yer almışsak, son sıradayım, ilk sıradayım diye bir şey yok. Mademki listedeyiz, o halde çalışacağız. Bu günden sonra 24 saat çalışma vaktimiz gelmiştir. Bizim ayakları yere basan projelerimiz var. Hiçbir dürüst insan çıkıp da projelerinizde şu hata var, şu yanlış diyemez. Biz bir projemiz için bile 45 akademisyen en az bir gün çabaladık. Uzun süren toplantılar yaptık. Bunları anlatmanız lazım” dedi.

22 Nisan 2011 Kocaeli- Siyaset


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR