Fatih Ekinci de Özdağ’ı destekliyor

Eğitim ve Sağlık sektörünün sevilen ismi Fatih Ekinci KOTO seçimlerinde Murat Özdağ'ı desteklediğini açıkladıGün Gelişim Özel Eğitim Merkezi, Özel Sez...

BÜYÜT

Eğitim ve Sağlık sektörünün sevilen ismi Fatih Ekinci KOTO seçimlerinde Murat Özdağ'ı desteklediğini açıkladı
Gün Gelişim Özel Eğitim Merkezi, Özel Sezgicem İlkokulu sahibi ve Zirve Dershanesi’nin de ortağı Fatih Ekinci, KOTO seçimlerinde Murat Özdağ'ı destekleyecek. KOTO seçimlerinde 11. Meslek Grubu için liste hazırladığını dile getiren Ekinci, bir çok STK' da aktif yöneticilik yapmakta.

ÜYELER STATÜKODAN BIKTI
Fatih Ekinci yaptığı yazılı açıklamada, KOTO seçimlerinin 11 Haziran Salı günü yapılacağını hatırlatarak 11, 15 ve 20. gruplarda firmaları olduğunu belirterek, “KOTO seçimlerine uzun süreden beridir KOTO Yenilikçiler Gurubu ile birlikte hareket ederek çalışıyorum. Benim üye ziyaretlerinde gözlemlediğim o dur ki, üyeler artık statükodan bıkmış, yeni bir vizyon ve yönetim istiyorlar” dedi.

KARŞIMIZDA ERİYORLAR
Çağı yakalamış yeni jenerasyon olduklarını kaydeden Ekinci, “Üyelerimize hizmetlerimiz daha kaliteli ve hızlı olacaktır. Geçen dönemdeki seçimleri herkes hatırlar; Hiç üyeleri ziyaret etmeden masa başında oturup, ona buna talimat vererek, ahbap çavuş ilişkisi ile seçim kazananlar şimdi karşımızda eriyip yok oluyorlar. Çünkü koltuk savaşını kazanıp üyesinin derdiyle dertlenmeyenler üyelerine yeni proje geliştiremeyenler yok olmaya mahkumdur” şeklinde konuştu.

MARABA DEVRİ 80’LERDE KALDI
Eskiden ağaların işaret ettiği sandığa oy kullanan marabaların devrinin 80’li yıllarda kaldığını ifade eden Ekinci, “Biz KOTO yenilikçiler gurubu olarak değişim için buradayız ve söyleyecek sözümüz, heyecanımız ve yeni fikirlerimiz var. Bende Kocaeli kentine hizmet eden genç girişimci arkadaşlarımla beraber 11 Haziranda oylanacak olan Kocaeli Ticaret Odası seçimlerinde Sağlıkçılar Komitesinde (11 gurup) meclis üyesi adayıyım” dedi.

ÖZDAĞ’IN TİCARİ BEKLENTİSİ YOK
“KOTO'da kronikleşen sorunu tamamen ortada kaldıracak tek isim Murat Özdağ'dır” diyen Ekinci, “Murat Özdağ; Genç, birikimli, özverili, üretken, hiçbir ticari beklentisi olmadan tamamen üyelerine yönelik çaba içinde. Özdağ, başkanlığındaki KOTO yönetiminin bugüne kadar yapılamayanları yapacağına inanıyorum” açıklamasında bulundu.

16 Mayıs 2013 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR