Has parti Kartepe kahvaltıda biraraya geldi

Halkın sesi partisi Kartepe ilçe başkanlığı Ahmet Batmanlar başkanlığında hafta sonu ilçe yönetim kurul üyeleri eşleri ile birlikte sabah kahvaltısınd...

BÜYÜT

Halkın sesi partisi Kartepe ilçe başkanlığı Ahmet Batmanlar başkanlığında hafta sonu ilçe yönetim kurul üyeleri eşleri ile birlikte sabah kahvaltısında bir araya geldi. Has parti İl Başkanı Erol Pekcan ve İl başkan yardımcısı Şaban Tek’de eşleri ile birlikte katıldığı toplantıda İlçe kadın kolları başkanı Z.Rabia Balcıda il ve İlçe yöneticilerinin eşlerine ev sahipliği yaptı.
Yeni bir sürecin başlangıcında ilçeye yapılan hizmetler noktasında ilçe yöneticilerine çok işler düştüğünü, Has partinin ortaya koyduğu ve her geçen gün söylemlerinin haklılığının bariz bir şekilde ortaya çıktığı bir süreci yaşadığını, Ülkemizin ve Kartepemizin Has parti kadrolarına ihtiyacı olduğunu ifade eden Ahmet Batmanlar Kartepede yapılması ve takip edilmesi gereken çok işler olduğunu, milletimiz adına halkın sesi olmak ve beklentilerini halkımız adına takip etmek siz has partili yöneticilere düşmekte diyerek yeni sürecte tüm çalışma arkadaşlarına başarılar diledi.
İl Başkanı Erol Pekcan İlçe yönetim kurul üyelerine hitaben yaptığı açıklamada ülkemiz bir süreçten geçiyor. Geçilen bu süreçte Halkın sesi partisinin Belki oyları fazla değil ama siyasete yön veren bir etkiye sahip olduğunu, Halkın sesi partisinin 28 Şubat süreciyle alakalı olarak yapmış olduğu suç duyurusunun bu günlerde sonuçlarının ortaya döküldüğünü Ortaya konan ve savcılara teslim edilen belgeler ışığında bugünlerde o dönemin komutanlarının şimdilerde yaptıklarının hesabını verme noktasına gelmesi sevindiricidir diyerek, bu yapılması planlanan değil gerçekleşen bir sürecin hesabının sorulmasına sebep olan Has partidir ve Has parti etkin bir siyaset yürütmektedir dedi.
Erol Pekcan Ülkenin yeni anayasa çalışmalarında sayın Meclis Başkanı Cemil Çiçek beyin söylediği mecliste anayasa yapılması ile ilgili iklim kalmamıştır açıklamasının talihsiz bir açıklama olduğunu ve anayasa çalışmalarında bozulan iklimi Has parti elinde anayasa taslağı olan tek siyasi parti olarak Tüm milletimizi beklentisini gerçekleştirmek ve yeni anayasanın yapılması için gerekli olan iklimi oluşturmak için gerekenleri yapacaktır. Sizlerinde kartepede bu çalışmaları başlatmanızı istiyor ve başaracağınızıda biliyorum diyerek konuşmasına devam etti.
İl başkanı Pekcan yeni dönemdeki çalışmalarınızda Allah kolaylıklar versin ülkemiz ve milletimiz adına ve kartepenin geleceğine yön veren çalışmalarınızda başarılar diliyorum dedi.

18 Nisan 2012 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR