Baran: Hepimizin ortak paydası Körfez olmalı

Başkanlık makamında gerçekleşen ziyarete, Hereke Ordulular Derneğinden Ahmet Kara, Vedat İçsegi, Orhan Tezcik, Uğur Alan, Hereke Gümüşhaneliler Derneğ...

BÜYÜT

Başkanlık makamında gerçekleşen ziyarete, Hereke Ordulular Derneğinden Ahmet Kara, Vedat İçsegi, Orhan Tezcik, Uğur Alan, Hereke Gümüşhaneliler Derneğinden Selami Örğüç ve Cihan Denli, Yukarı Hereke Birlik Beraberlik ve Dayanışma Derneğinden Cevdet Koğan, Emrah Öztürk, Hereke Sosyal Yaşamı Geliştirme ve Kültür Derneğinden Nuri Kıvrak ve Aydın Helvacı, Kışladüzü Muhtarı Süleyman Umutlu, Hereke Muhtarı Halil Vardar, Yukarı Hereke Muhtarı Yusuf Öner, Hereke Erzurumlular Derneğinden Ergün Tunç, Belediye Başkanı İsmail Baran’ı makamında gerçekleşti.

Gerçekleşen ziyarette Başkan Baran Sivil Toplum Kuruluşlarının temsilcilerini kapıda karşılayarak hoş geldiniz dedi. Başkan Baran ziyarete gelen temsilcilerle sıcak ve samimi sohbetler gerçekleşti. Körfez’e dair yapılacak ve yapılması gereken projeler hakkında karşılıklı görüş alışverişinin yapıldığı ziyarette Başkan Baran, “Toplumun tüm kesimleri olarak hepimizin ortak paydası Körfez olmalı. Daha kalkınabilir, daha gelişmiş bir Körfez’in altında hepimizin imzası olmalı” dedi.

 

KÖRFEZ’DE BİRLİK VE BERABERLİK HÂKİM

Körfez’deki birlik ve beraberliğin en büyük pay sahibinin Belediye Başkanı İsmail Baran olduğunu vurgulayan Sivil Toplum Kuruluşları Temsilcileri “Bizlerle birlikte ayrım gözetmeksizin çalışan Belediye Başkanımızın bu azimli çalışmaları bizleri daha da çok şevklendiriyor.

 

“KENTİN VE HALKIN MENFAATLERİ DOĞRULTUSUNDA ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

Başkan Baran kendilerini ziyarete gelen Sivil Toplum Kuruluşları Temsilcilerine teşekkür etti. Sivil Toplum Kuruluşlarının Körfez’in en önemli dinamiklerinden biri olduğunu belirten Baran, “Sivil Toplum Kuruluşlarımızın işlerini kolaylaştıracak çalışmalarımız da devam etmektedir. Bizler birlikte çalışarak Körfez’i her zaman daha ileriye götüreceğimize gönülden inanıyorum” dedi. 

17 Aralık 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR