El emeğine büyük ilgi

İzmit Belediyesi tarafından ev ekonomisine katkıda bulunmak isteyen kadınlara yönelik Cumhuriyet Mahallesi Plaj Yolu’nda hizmete açılan El Emeği Pazar...

BÜYÜT

İzmit Belediyesi tarafından ev ekonomisine katkıda bulunmak isteyen kadınlara yönelik Cumhuriyet Mahallesi Plaj Yolu’nda hizmete açılan El Emeği Pazarı büyük ilgi görüyor.
3 hafta önce faaliyete giren pazarı yaklaşık bin kişinin ziyaret ettiğini dile getiren İzmit Belediyesi Zabıta Müdürü Muhammet Ergin, “ Belediye Başkanımız Dr. Nevzat Doğan sosyal sorumluluk odaklı hizmetlere büyük önem veriyor. El emeği pazarı fikri de Başkanımız Dr. Nevzat Doğan’ın bu anlayışı sonucunda ortaya çıktı. Pazar hizmete girdiği günden bu güne büyük ilgi görüyor. Bu ne kadar doğru bir iş olduğunun en büyük kanıtı. İzmitli kadınlara ilgilerinden dolayı teşekkür ediyoruz” dedi.

DOĞAN’A TEŞEKKÜR
Cumhuriyet Mahallesi Plaj Yolu’nda hizmete açılan El Emeği Pazarı’nda satış yapan ve buraya alışverişe gelen kadınlarda pazardan oldukça memnun olduklarını dile getirerek, bu hizmeti İzmit’e kazandıran Başkan Doğan’a teşekkür ettiler.

12 Aralık 2013 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR