İSU’dan Fatih Yürük’e veda yemeği

    Kocaeli Su ve Kanalizasyon İdaresi (İSU) Genel Müdürü İlhan Bayram, Ordu Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (OSKİ) Genel Müdürlüğü’n...

BÜYÜT

 

 

Kocaeli Su ve Kanalizasyon İdaresi (İSU) Genel Müdürü İlhan Bayram, Ordu Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (OSKİ) Genel Müdürlüğü’ne atanan eski Genel Müdür Yardımcısı Fatih Yürük için veda programı düzenledi. Başiskele Soğuksu Tesislerinde düzenlenen programa, Genel Müdür İlhan Bayram’ın yanı sıra Genel Müdür Yardımcıları Aziz Temiz, Alaeddin Alkaç, Daire Başkanları ile Şube Müdürleri katıldı. Eski Genel Müdür Yardımcısı Fatih Yürük’ün birlikte çalıştığı personelin de hazır bulunduğu program sıcak bir ortamda geçti.

“İSU’DA OLUMLU İZLENİM BIRAKTI”

OSKİ Genel Müdürlük görevinden dolayı hayırlı olsun temennisinde bulunarak konuşmasına başlayan İSU Genel Müdürü İlhan Bayram, “Fatih bey ile 9 yıl birlikte çalıştık. Bu süre zarfında sadakati, insanlığı, hoşgörüsü ile bende ve kurumda olumlu bir izlenim bıraktı. Hem işletme hem de yatırımlarda görev alarak bilgi ve beceri noktasında önemli tecrübe elde etti. Şimdi bu bilgi ve tecrübesini yeni kurulan OSKİ’nin başına geçerek kısa zamanda teşkilatını kurarak gösterdi. Fatih Bey’in yeni görevi hayırlı olsun; Allah yolunu açık etsin” dedi.

“İSU TECRÜBESİ İLE

OSKİ’DE ÇALIŞACAĞIZ”

Fatih Yürük, “İSU’da çalışırken eksikliklerimiz, aksaklarımız oldu. Ama samimiyeti, ihlası hiç kaybetmedik. Hiç saygısızlık etmedik. Benden yana hakkım varsa helal olsun. Sizler de hakkınızı helal edin. Makam ile iş yapılmıyor, gönül ile yürek ile çalışılıyor. Buradan aldığımız tecrübe ile OSKİ’de çalışacağız. Yolunuz Ordu’ya düşerse uğrak yeriniz var” dedi.

01 Mayıs 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR