Çeker: Gürol ve ekibi güzel işlere imza atacaktır

“YENİ YÖNETİME BAŞARILAR DİLEDİLER” Türk Sağlık Sen Kocaeli Şube Başkanı Ömer Çeker ve Türk Büro Sen Kocaeli Şube Başkanı Rıfat Oypan, Erol Kaleme...

BÜYÜT

“YENİ YÖNETİME BAŞARILAR DİLEDİLER”

Türk Sağlık Sen Kocaeli Şube Başkanı Ömer Çeker ve Türk Büro Sen Kocaeli Şube Başkanı Rıfat Oypan, Erol Kalemer ile birlikte Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Çetin Gürol’u Gazeteciler Cemiyeti Basın Müzesi’ndeki makamında ziyaret etti. Şube Başkanları Çeker ve Oypan kısa süre önce yapılan genel kurul ile yönetime seçilen yönetim kurulu üyelerini Başkan Çetin Gürol’un şahsında tebrik etti. Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Gürol da ziyaret için Şube Başkanlarına teşekkür etti.

 

“GÜZEL İŞLERE İMZA ATACAKLARDIR”

Şube Başkanı Çeker yapmış olduğu konuşmada “Yönetime seçilen arkadaşlarımızın ekip ruhu ile hareket ederek önemli işler başaracağına inanıyorum. Ekibin birbirine inandığını ve güvendiğini görüyorum.  Bu ruh kongre salonuna da yansımıştır. 344 üyesi olan bir kurumda yapılan kongreye yaklaşık yüzde yetmiş ile seksen katılımın olması bir teşkilatın üyeleri ile birlikte hareket ettiğinin ispatıdır.  Cemiyet Başkanımız Sayın Gürol’un Cumhuriyet kurulduktan sonra Atatürk’ün ilk basın açıklamasını 16 Ocak’ta yapmasına vurgu yapması o günü anlamına göre kutlamak için şimdiden gerekli çalışmalar içerisinde olmaları sevindirici. Gazeteci arkadaşlarımız için Gürol ve ekibi güzel ve iyi işlere imza atacaklardır. Türk Sağlık Sen olarak basın mensuplarımız için elimizden geleni yapmaya hazırız” dedi.

 

“SOSYAL KONUT SÖZÜ VERİLMİŞTİ”

Çeker’in ardından konuşan Türk Büro Sen Kocaeli Şube Başkanı Oypan, yönetim kurulu üyelerini tebrik ettikten sonra “Cemiyet üyelerinin kongrelerine gereken ilgiyi göstermeleri sevindirici. Bundan sonraki süreçte üyelerine sahip çıkan,  sorunlarını çözmeye çalışan iyi ve kötü günlerinde yanlarında olan farklı bir cemiyet göreceğime inanıyorum. Bazı devlet görevlileri gazeteciler için sosyal konut yapılması sözü verilmişti. Söz verenleri de sözlerini tutmaya davet ediyorum. Yapılan arsa tahsisi sonrasında biran evvel binalarında yapılmasını istiyoruz” dedi.

18 Kasım 2014 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR