AKP'de başkanlar için son hafta

Kongre sürecinin devam ettiği AKP’de geçtiğimiz günlerde teşkilatlar bünyesinde yapılan temayül yoklamaları sonucunda ilk karar verilmek üzere. Bilin...

Kongre sürecinin devam ettiği AKP’de geçtiğimiz günlerde teşkilatlar bünyesinde yapılan temayül yoklamaları sonucunda ilk karar verilmek üzere. Bilindiği gibi sözlü olarak yapılan temayül yoklamasında mevcut ilçe başkanlarının durumu hakkında değerlendirmeler yapılmış ve teşkilatlar nezdinde konu ele alınmıştı.

 

İKİNCİ TEMAYÜL YAPILACAK

Buna göre söz konusu temayül sonuçları ve bazı özel değerlendirmelerin ardından mevcut ilçe başkanlarından kimin devam edeceği, kimin görevine son verileceği konusunun en geç önümüzdeki hafta içine kadar belirleneceği kaydedildi. Buna göre, mevcut başkan ile yola devam edilmeyecek olan ilçelerde yeni başkanın belirlenmesi için yeniden temayül yapılacağı öğrenildi.

 

DEĞİŞECEKLER VAR

Gelecek hafta içine kadar alınacak olan kararların ardından mevcut il başkanı Mahmut Civelek’in konuyu teşkilatlarla paylaşmasının beklendiği kaydedildi. Fakat yapılan yoklamalarla ilgili olarak önümüzdeki süreçte en az üç ilçe başkanının değişmesine ise kesin gözü ile bakılıyor.

08 Ekim 2014 Kocaeli- Siyaset


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR