Ceyhan: Gebze bu mitingi hak ediyor

AKP Kocaeli İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, AKP’nin 2002 yılında ilk mitingini Gebze yaptığını, 13 yıl sonra tekrar ilk günkü aşkla 16 Ekim’de Gebze mit...

AKP Kocaeli İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, AKP’nin 2002 yılında ilk mitingini Gebze yaptığını, 13 yıl sonra tekrar ilk günkü aşkla 16 Ekim’de Gebze mitingin yapılacağını belirtti. Ceyhan “Gebze her zaman AK Parti’ye destek vermiştir. Bizde buna karşılık Gebze’nin bu mitingi hak ettiğini düşünüyoruz” dedi. Ceyhan, ayrıca 1 Kasım’da Kocaeli’de oyları daha da arttırarak 7 milletvekili çıkaracaklarını kaydetti.

 

KAFLI VE OKUR DA KATILDI

AKP’nin 16 Ekim'de Gebze'de yapacağı mitingle ilgili olarak AKP Gebze İlçe Teşkilatı’nda bir toplantı yapıldı. Toplantıya AKP Kocaeli İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, AKP Kocaeli Eski Milletvekili Mehmet Ali Okur, AKP Milletvekili Cemalettin Kaflı, ilçe başkanları, ilçe belediye başkanları ve ilçe yöneticileri katıldı. Toplantıda yapılacak olan miting ile ilgili bilgiler verildi.

 

“EN İYİ ŞEKİLDE AĞIRLAYACAĞIZ”

İlk olarak toplantıda söz alan AKP Gebze İlçe Başkanı Hasan Soba, kısa tuttuğu konuşmasında mitingin Gebze’de yapılmasının kendilerini çok mutlu ettiğini belirterek, “Bu mitingin üstesinden geleceğiz. Başbakanı Gebze'de en iyi şekilde ağırlayacağız” dedi. Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, seçimi tekrarladıklarını belirterek, “Tek başına Türkiye’de iktidar çıkmadı. Hükümet kurulamadı. Bu seçim Türkiye için önemli. 2002 yılından sonra AK Parti hükümeti Türkiye’yi büyük bir kaostan çıkardı. AK Parti olarak yeniden tek başına iktidar olacağız. Tek başına bir iktidarın çıkması işimizi kolaylaştırıyor. 1 Kasım seçiminde daha fazla vekil çıkaracağız” diye konuştu.

08 Ekim 2015 Kocaeli- Siyaset


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR