Lütfü Türkkan vekil olabilmek için 9 takla atıyor

Türkkan, kendini güçlü göstermek için güya ABD Başkanı Obama ile olan fotomontaj fotoğrafını “Facebook”una koyuyor, gittiği yerlerde seçmene şirin gö...

Türkkan, kendini güçlü göstermek için güya ABD Başkanı Obama ile olan fotomontaj fotoğrafını “Facebook”una koyuyor, gittiği yerlerde seçmene şirin görünmek için bazen ayakkabı boyacılığı yapıyor, bazen de gitar çalıyor. Dindar kesim seçmenini tavlayabilmek için cami çıkışı yemek dağıtıyor, ziyaret ettiği evlerde yaşlılara dini kitaplar okuyor.

 

Kocaeli seçmeni, Lütfü Türkkan’ın bu davranışlarını samimi bulmuyor. Türkkan’ın 7 Haziran seçimlerinde nasıl bir sonuç elde edeceği merak ediliyor. Mesut AKBULUT

 

*OBAMA, LÜTFÜ TÜRKKAN KARŞISINDA HAZIROLDA!

lut1.jpg

 

*LÜTFÜ TÜRKKAN, AYAKKABI BOYACISI!

lut3.jpg

 

*LÜTFÜ TÜRKKAN, YAŞLILARA KURAN OKURKEN!

lut4.jpg

 

*LÜTFÜ TÜRKKAN, CAMİ ÇIKIŞINDA YEMEK DAĞITIRKEN!

lut5.jpg

 

*LÜTFÜ TÜRKKAN, GİTAR ÇALARKEN!

lut2.jpg

15 Mayıs 2015 Kocaeli- Siyaset


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

04

börü - Öncelikle başlığınızı kınıyorum Lütfü bey gerçek bir Türk milletinin vekilidir.Onun ne vekil maaşınada nede böyle ucuz numaralara ihtiyacı vardır.Adam gibi adamdır.İnşallah onuda ,Hilalide vatandaş Rızayıda Ankaraya yollayacağız.

Yanıtla . 0Beğen 15 Mayıs 18:01
03

güven - öncelikle Lütfü Türkkan mv. maışını ünüversite öğrencilerine burs için valiliğe bağışlamış bir millet vekili kocaelide mhp nin tek vekili olmasına rağmen herkesin sorunlarıyla ilgilenen birisi yetişemediği zaman 4 tane danışman tutup kocaeliği köy köy mahalle mahalle gezdirip bütün halkın sorunlarını meclise taşıyan birisi gariban yoksul insanlara yardım eden birisi böyle bir adama böyle çirkin saldırıları yazıları kınıyorum.

Yanıtla . 0Beğen 15 Mayıs 18:01
02

SİNAN ŞENOL - Lütfü bey 11 Milletvekilimiz arasında Kocaeliye en çok hizmeti yapmış biridir,halkın arasında,vatandaşla beraber olmuştur.Biz bunu bilir buna inanırız.

Yanıtla . 0Beğen 15 Mayıs 18:01
01

izmit - Bir vatandaş olarak bu başlığınızı kınıyorum. Siyasiler halka şirin görünebilirler onların içinde olabilirler ama bunu yakışıksız olarak adlandırmak basına yakışmamış.

Yanıtla . 0Beğen 15 Mayıs 18:01
Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR