Kimliksiz vatandaşın ailesi aranıyor

Büyükşehir Barınma Merkezi’nin sahip çıktığı ve kimliği yanında olmayan mağdur vatandaşın ailesi aranıyor. Tanıyanların ve bilenlerin Barınma Merkezi’...

BÜYÜT

Büyükşehir Barınma Merkezi’nin sahip çıktığı ve kimliği yanında olmayan mağdur vatandaşın ailesi aranıyor. Tanıyanların ve bilenlerin Barınma Merkezi’nin 324 90 60 numaralı telefonuna aramaları yeterli.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Barınma Merkezi’ne polis tarafından getirilen ve akli dengesi yerinde olmayan vatandaşın ailesi aranıyor. En son Gebze’de olduğu anlaşılan ve kimliği de yanında bulunmayan vatandaşı tanıyanların Barınma Merkezi’nin 324 90 60 numaralı telefonuna aramaları yeterli.

KENDİNİ İFADE EDEMİYOR
Büyükşehir Belediyesi’nin evde kalmış ve kimsesiz vatandaşlar için hizmete açtığı Barınma Merkezi birçok mağdur vatandaşın imdadına yetişti. İhtiyaç sahibi vatandaşları kalıcı yer bulunana kadar ev sıcaklığında barındıran Merkez sokakta polis tarafından bulunan bir vatandaşa da el açtı. Kimliği yanında bulunmayan ve kendini ifade edemeyen vatandaşa kucak açan Barınma Merkezi, mağdur vatandaşın ilk olarak ihtiyaçlarını giderdi.

TANIYANLARA ÇAĞRI
Son olarak Gebze’de bulunan ihtiyaç sahibi vatandaşın her türlü ihtiyacı giderilirken ailesine de ulaşılmaya çalışıldı. Kimlik bilgileri bulunmadığı ve kendisi ile ilgili sorulan sorulara tutarlı cevap veremeyen vatandaşın ailesi bulunana kadar Barınma Merkezi’nde barındırılacak. Yetkililer mağdur vatandaşı bilen ve tanıyanların Büyükşehir Belediyesi Barınma Merkezi’nin 324 90 60 ve Büyükşehir Çağrı Merkezi’nin 444 11 41 numaralı telefonundan aramalarının yeterli olacağını ifade etti.

23 Kasım 2012 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR