Yediiklim Kolejleri Başiskele’de açılıyor

Yediiklim Akademi, 12 yıllık tecrübesini ve yenilikçi eğitim öğretim anlayışını daha ileriye taşıyarak kolej haline geliyor. İlk olarak Başiskele ilçe...

Yediiklim Akademi, 12 yıllık tecrübesini ve yenilikçi eğitim öğretim anlayışını daha ileriye taşıyarak kolej haline geliyor. İlk olarak Başiskele ilçesinde Yediiklim Koleji açılıyor. Önümüzdeki yıllarda Bursa, Eskişehir, Kayseri, İzmir, Balıkesir, İstanbul ve Ankara gibi illerde de faaliyete geçecek olan Yediiklim Kolejleri, öğrencisine en üst düzeyde eğitim ve öğretim vermeyi hedeflemekte.

 

12 KİŞİLİK SINIFLAR

Anaokulu, ilkokul ve ortaokul olarak 2015-2016 eğitim öğretim yılında faaliyete geçecek olan Yediiklim Kolejleri; 12 kişilik sınıfları, etkin yabancı dil eğitimi, 4 kişilik etüt çalışmaları, sanatsal, sosyal ve sportif faaliyetleri ile yaşam boyu başarıları hedefleyen bireyler yetiştirmeyi amaçlamakta.

 

63 ŞUBESİYLE HİZMET VERİYOR

İlimizde 2005 yılından beri faaliyet gösteren Ahtera Özel Eğitim Öğretim, 2009 yılında İzmit Yediiklim Akademi’yi açarken 2011 yılında Adapazarı Yediiklim Akademi’yi, 2014 yılında da ise Hendek Yediiklim Akademi’yi açtı. 2003 yılından beri Yediiklim Yayınları olarak faaliyet gösteren Yediiklim Akademi, Türkiye genelinde 63 şubesiyle hizmetlerine devam etmekte.

 

AKADEMİK DÜZEYLERİ GELİŞMEKTE

Yediiklim Kolejleri öncelikle öğrenciye tanı testleri uygulayarak öğrencinin kişisel becerilerini belirliyor. Yediiklim Kolejleri fen teknoloji laboratuvarı, bilişim teknolojileri laboratuvarı, teknoloji tasarım laboratuvarı ve kütüphane imkanları ile öğrencinin akademik düzeyini geliştirmekte. Ayrıca spor, müzik, resim salonları ile öğrencinin kişisel becerileri, görsel ve duyuşsal yetenekleri de geliştirilmekte. 

20 Haziran 2015 Kocaeli- EkonomiYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR