Müsiad Holiday Inn’de buluştu

Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Gebze Şube üyeleri ve MÜSİAD Gebze Gençlik Kurulu üyeleri, MÜSİAD Gebze Şubesi geçmiş dönem başkanı...

BÜYÜT

Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Gebze Şube üyeleri ve MÜSİAD Gebze Gençlik Kurulu üyeleri, MÜSİAD Gebze Şubesi geçmiş dönem başkanı Adnan Kurt’un Ak Parti’den aday adaylığı basın açıklaması toplantısında başkanlarını yalnız bırakmadılar. Basın ve üyeler ile yenen yemek, Adnan Kurt’un basın açıklamasının ardından MÜSİAD Gebze Şube üyeleri ve Gençlik Kurulu MÜSİAD Gebze’nin çalışmaları, planlanan 2015 çalışma programları hakkında yaklaşık iki saat görüş alışverişinde bulundular.

 

MÜSİAD Gebze Gençlik Kolları, Gençlik Kolları Başkanı Serkan Beyaz önderliğinde toplantıya tam kadro katılırken, MÜSİAD Gebze Yönetimi, Başkan Ali Kurt, Başkan Yardımcısı Mehmet Penbegüllü, Teşkilatlanma Komisyon Başkanı Orhan Kahya, Eğitim Komisyon Başkanı Ahmet Doğan Güler, Sayman Ahmet Tosun, Geçmiş dönem başkanlarından halihazırda Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Demir, Yönetim Kurulu Üyeleri, Şerif Ali Öztürk, Hasan Yaşsöğüt, Kemal Solhan ve Geçmiş dönem başkanı, halihazırda denetim kurulu üyesi Kocaeli Ak Parti Milletvekili aday adayı Adnan Kurt’dan oluşan heyet ile katılım gerçekleştirdi.

 

MÜSİAD Gebze Yönetim Kurulu Başkanı Ali Kurt, MÜSİAD Gebze’nin 2015 çalışma programları çerçevesinde sektör toplantıları, tanışma ziyaretleri, sektörlerin ve bölgenin sorunlarının tespiti, çözüm önerileri, gerekli mercilere ulaştırma, yemekli sektörleri bir araya getirme toplantıları, protokol ziyaretleri, kurum, kuruluş ve sivil toplum kuruluşları ile bölge değerlendirme toplantıları gibi yapılacak programlar ile ilgili kısa bilgiler sundu. Planlanan programların sorunsuz hayata geçirebilinmesi için tüm üyelerin çaba içinde olduğunu azimli olduklarını gördüğünü, bölge yaşayanı ve işverenleri için faydalı organizasyonları hayata geçirebilmek için ekip ruhu içinde canla başla çalıştıklarını belirtti.

Toplantıya iştirak eden Gebze Teknik Üniversitesi İşletme Bölümü Öğretim Görevlisi Doç. Dr. Nihat Kaya’ya verdiği destekten dolayı ayrıca teşekkür eden Ali Kurt, bölge üniversiteleri, enstitüler, OSB’ler ile dirsek temasında olacaklarını söyledi. Üyelerle bir araya gelme toplantılarının devam edeceğini dile getiren Ali Kurt’un tüm katılımcılara teşekkür etmesinin ardından toplantı sonlandırıldı.

20 Şubat 2015 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR