Dilovası’nda mührü Ali Toltar aldı

    Gerçekleştirilen 30 Mart yerel seçimlerinde Dilovası mevcut Belediye Başkanı Cemil Yaman yerine aday gösterilen Ali Tortal’ın başkan olarak seçilm...

 

 

Gerçekleştirilen 30 Mart yerel seçimlerinde Dilovası mevcut Belediye Başkanı Cemil Yaman yerine aday gösterilen Ali Tortal’ın başkan olarak seçilmesiyle dün Dilovası Belediye Binası’nda devir teslim töreni gerçekleştirildi. Törene AKP İl Başkanı Mahmut Civelek, Dilovası İlçe Başkanı Osman Akbulut ve partililer katılım gösterdi.

BİR DAHA ADAY DEĞİLİM

İlk olarak konuşan Cemil Yaman, “Bu seçimin Dilovası ayağında kaybedeni yok. Kazanan Dilovası ve halk. En ufak endişe duymadan hizmet yapacağına inandığım kardeşime devrediyorum görevimi. Bizden daha başarılı olacağına inanıyorum. Alınan hizmetlerin kat ve kat alınacağına inanıyorum. Kendisine başarılar diliyorum. Bu kutsal görevi kendisine veren teşkilat büyüklerimizin. İnşallah 2 dönem bu görevi sürdürecek. 2019’da aday olmak gibi bir niyetim yok, yine onun yanında olacağım” dedi.

TABLO AYNI

Ardından söz alan Ali Toltar ise herkesi selamlayarak, “Kendisine bugüne kadar gerçekleştirdiği hizmetlerden dolayı teşekkür ediyor ve unutmayacağımızı söylüyoruz. Bize destek veren tüm AKP aileme teşekkür ediyorum. Bundan sonra parti rozetimizi çıkararak herkesin hizmetkarı olacağız. Ardından konuşan ilçe Başkanı Osman Akbulut ise tablonun değişmediğini belirterek, “Cemil Yaman’a hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştu.

ROZETİNİ ÇIKARDI

Son olarak konuşan Mahmut Civelek, çiçek gibi insanlar çiçek gibi bir devir teslim töreni gerçekleştiriyor diyerek, “Diğer adaylarımız da AKP’deki duruşlarından taviz vermedi. Ali Başkana başarılar diliyoruz. Aldığı mührü güzel hizmetler için kullanmasını umut ediyoruz. 13-0’ın bu dönem de sahibiyiz. Şimdi hep beraber genel seçimlere hazırlanacağız” dedi. Konuşma sonrası Ali Toltar rozetini çıkararak Cemil Yaman’a takması için Osman Akbulut’a takdim etti. Ali Toltar ise “Rozetimi çıkardım, ayrım yapmadan halkımıza hizmet edeceğim” dedi. 

03 Nisan 2014 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR