Çelik: Başiskele’nen en büyük sorunu ulaşımdır

Buna göre, Av. Aysun Kılınç, Sevil Çağlayan, Vacit Çelik, Hayri Burnaz, Av. Hüseyin Acurman, Av. Fahri Örengül, İbrahim Kabasakal, Yasemin Ülsoy Çıld...

BÜYÜT

Buna göre, Av. Aysun Kılınç, Sevil Çağlayan, Vacit Çelik, Hayri Burnaz, Av. Hüseyin Acurman, Av. Fahri Örengül, İbrahim Kabasakal, Yasemin Ülsoy Çıldır, Ünal Çelik, Kadem Duran, Demet Sağır ve Berkay Yılmaz’dan oluşan komite, özellikle ulaşım konusundaki sorunları gündeme getirdi.

 

NÜFUS SÜREKLİ ARTIYOR

Komite sözcüsü Vacit Çelik, yurttaşlarımıza yönelik hizmetlerin kalitesini artırmayı amaçladıklarını dile getirerek, “76 binin üzerindeki nüfusu ile Başiskele’nin en önemli sorunu ulaşım konusundadır. Bu sorunun çözümü için Büyükşehir ve Başiskele belediyeleri en ufak bir adım atmamıştır. Her şeyden önce ücretler çok yüksek” dedi.

 

“ULAŞIM SORUNUNU ÇÖZÜN”

Uzun zaman geçmesine ulaşım koşullarının aynı olduğunu dile getiren Çelik, “Bu sorunun çözümü için başta Büyükşehir Belediyesi olmak üzere ilçemiz belediye yetkililerini ulaşım soruna eğilmelerini ve çözmelerini bekliyoruz. Ayrıca Büyükşehir ilçeye yeteri kadar hizmet vermiyor” dedi.

21 Aralık 2014 Kocaeli- Siyaset


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR