Dilmen: Polislerin şartları iyileştirilmeli

MHP İzmit İlçe Başkanı Kaan Dilmen, Polis Haftası nedeniyle bir basın açıklaması yayınladı. Polislerin zor şartlar altında çalıştıklarını ifade eden...

BÜYÜT

MHP İzmit İlçe Başkanı Kaan Dilmen, Polis Haftası nedeniyle bir basın açıklaması yayınladı. Polislerin zor şartlar altında çalıştıklarını ifade eden Dilmen, “Onların haklarını koruyup gözetecek yegane parti MHP’dir” dedi. Dilmen, açıklamasında şu ifadelere yer verdi; “Canımızın malımızın güvenliğini ve asayişini muhafaza etmek için gece gündüz demeden çalışan polislerimiz, devletimiz ve milletimiz arasındaki en önemli köprülerden biridir.


SON DERECE DEĞERLİLER

Toplumumuzun refahını bozmak isteyenler ve ülkemizin bütünlüğünü hazmedemeyenlerle, dur durak bilmeden mücadele eden polislerimizin ifa ettikleri vazifeler kuşkusuz ülkemiz için son derece değerlidir. Yeri geldiğinde ailelerinden ayrı, yeri geldiğinde ise zor şartlar altında kalarak görevlerinin başında olan polislerimiz her yerde ve her zaman milletimizin yardımına koşmakta, vatandaşlarımızı her türlü belalardan ve illetlerden uzak tutmak için elinden geleni yapmakta, vatanımızın zararına faaliyetlere engel olmakta, milletimizin yasal kurallar içerisinde yaşaması için çalışmaktadır. 1845 yılında kurulan emniyet teşkilatımız dürüstlüğü ve adaleti amaç edinerek hukukun üstünlüğüne dayanan hizmetleri takdire şayandır.


ŞEHİTLER UNUTMADI

Türk polis teşkilatının kuruluşunun 170. yılında başta ilimizde hizmet veren polislerimiz olmak üzere bütün polislerimizin polis haftasını kutlar, vazifesi başında şehadet mertebesine ulaşan şehit polislerimize rahmetle anar, gazilerimize ve emekli olan polislerimize üstün hizmetlerinden dolayı teşekkürü bir borç biliriz. Milliyetçi hareket partisi olarak polislerimizin sorunlarının çözümünde sosyal haklarının iyileştirilmesinde bütün çabaları gösterdiğimizden ve bundan sonra da her zaman polislerimizin yanında olacağımızdan herkesin emin olmasını istiyorum.

10 Nisan 2015 Kocaeli- Siyaset


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR