AKP’li Kandaz, CHP ve eski Kaymakam Ünaldı’ya yüklendi

AKP Kartepe İlçe Başkanı Hasan Kandaz, CHP Kartepe Belediye Başkan Adayı Sönmez’i eleştirdi ve Kartepe eski Kaymakamı Ünaldı’yı sözlü olarak uyaracakl...

BÜYÜT
AKP Kartepe İlçe Başkanı Hasan Kandaz, CHP Kartepe Belediye Başkan Adayı Sönmez’i eleştirdi ve Kartepe eski Kaymakamı Ünaldı’yı sözlü olarak uyaracaklarını söyledi.


Düzenlediği basın toplantısında CHP Kartepe Belediye Başkan Adayı Yaşar Sönmez hakkındaki eleştiride bulunan AKP Kartepe İlçe Başkanı Hasan Kandaz, “Yaşar Sönmez, zaten tanıdığımız arkadaşımız. Bir önceki dönemde de kendisi mücadele etti. Ancak kendisi geçtiğimiz seçimlerde kendi mahallesinde bile bizi geçemedi. İddialı konuşuyorum, oturduğu mahallede bizi geçsin ve gelsin. Biz onun evvelini çok iyi biliriz. Hodri meydan” diyerek CHP’ye bol şans diledi. Leyla Atakan Caddesi’nde yeni açılmış olan Mado’da basına kahvaltı davetinde bulunan Kandaz, mekanın yeni açılmış olmasından dolayı burayı tercih ettiklerini vurguladı. Kandaz’a Kartepe SKM Başkanı Muharrem Top ve Kartepe SKM Tanıtım Medya Birim Başkanı Sadık Yılmaz eşlik etti.

“ÜNALDI, KARŞILIKSIZ AŞK YAŞIYOR”
Kartepe eski Kaymakamı Mustafa Ünaldı ile belediye başkan aday adaylarından Hüseyin Üzülmez'in bir araya gelmesini eleştiren Kandaz, Ünaldı’nın Kartepe’ye karşı karşılıksız bir aşk yaşadığını ifade ederek durumun tekrarlanması halinde Ünaldı’yı sözlü bir şekilde uyaracaklarını söyledi. Ellerini ovuşturanların beyhude duygular içerisinde olduklarını ifade eden Kandaz, kapalı kapılar ardında gerçekleşen durumların gizli kalmayacağını belirtti.

“SÜREÇ SEVİYELİ GEÇİYOR”
7 Belediye Başkan aday adayı ve 60 meclis üyesi aday adayının olduğunu belirterek söze başlayan Kandaz, bütün aday adaylarının birbirinden değerli olduğunu, mevcut başkanın da aday adayı olmasının heyecanın artırdığını söyledi. Kartepe’de ilçe kültürünün yeni hazmedildiğini vurgulayan Kandaz, “İlçe sıfatıyla ikinci kez seçime katılıyoruz. Süreç seviyeli bir şekilde devam ediyor” dedi.

“UYGULAYAMAYANLAR TAKİP EDER”
Kartepe’de belediye başkan adaylıklarını bir tek CHP’nin açıkladığını vurgulayarak yorum yapan Kandaz, “Adayımızı bekliyorlar. Onlar bekleyedursunlar. AKP proje partisidir ve uygular. Uygulamayanlar sadece takip ederler” dedi. Kartepe’den kulaklarına cılız sesler geldiğini ifade eden Kandaz, “Mahcup etmemek için gece gündüz çalışıyoruz” dedi.

21 Kasım 2013 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR