Öğrenciler İZAYDAŞ’ı gezdi

Türkiye’nin lider atık bertaraf tesisi İZAYDAŞ’a ziyaretler sürüyor. Geçtiğimiz hafta 450 ilk ve ortaöğretim okulu öğrencisi, öğretmenleriyle birlikte...

BÜYÜT

Türkiye’nin lider atık bertaraf tesisi İZAYDAŞ’a ziyaretler sürüyor. Geçtiğimiz hafta 450 ilk ve ortaöğretim okulu öğrencisi, öğretmenleriyle birlikte İZAYDAŞ’ı ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi aldı.

2012’DE DE ZİYARETLER SÜRÜYOR
2011 yılında binlerce kişiyi ağırlayan İZAYDAŞ, 2012’in ilk aylarında da yüzlerce kişiyi tesislerinde ağırladı. Bu kapsamda geçtiğimiz hafta Hızır Reis İlköğretim Okulu, Derince İmam Hatip Lisesi, Özel Erkul Koleji, Bartın Üniversitesi, 50.Yıl İlköğretim Okulu ve Atafen Koleji öğrencileri İZAYDAŞ’ı ziyaret etti.

TESİSLERİ GEZDİLER
Toplam 450 öğrenciden oluşan ve farklı okullarda eğitim gören öğrencilere kapsamlı bir tanıtım sunumu yapılarak ardından tesis gezdirildi ve yerinde tecrübe kazanma imkânı sunuldu. Çevre bilincini artırmaya yönelik yapılan ziyaretler kapsamında öğrenciler İZAYDAŞ’ta olmaktan duydukları mutluluğu ifade ettiler.

28 Mart 2012 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR