Başkan projeleri yerinde inceledi

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, inşaat çalışmaları tamamlanma aşamasına gelen Tepeköy Kültür Merkezi ile DMO’nun spor salon...

BÜYÜT

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, inşaat çalışmaları tamamlanma aşamasına gelen Tepeköy Kültür Merkezi ile DMO’nun spor salonuna dönüştürülmesi projelerinde incelemelerde bulundu.
Büyükşehir Belediyesi’nin İzmit’teki Tepeköy Kültür Merkezi ile eski Devlet Malzeme Ofisi(DMO)’ni spor salonuna dönüştürme projesi devam ediyor. Başkan Karaosmanoğlu’nun sık sık yerinde denetlediği inşaatlarda çalışmalar hızla ilerliyor. Başkan Karaosmanoğlu, İzmit Tepeköy Kültür Merkezi’ni incelemesinde projeyle ilgili detaylı bilgi aldı. Başkan Karaosmanoğlu, yapılmasını istediği düzenlemeleri de proje idarecileriyle paylaştı.
DMO BİNASI
Başkan Karaosmanoğlu, DMO’nun spor salonuna dönüştürülmesiyle ilgili çalışmaları da yerinde denetledi. Kompleks olarak tasarlanan salonda tadilat işleri hızla devam ederken, Başkan Karaosmanoğlu’na binada antrenman amaçlı 6 ayrı salonun bulunacağı ifade edildi. Sporun merkezi olarak düşünülen komplekste detaylı inceleme yapan Başkan Karaosmanoğlu, inşaatın her safhasıyla tek tek yakından ilgilendi.

30 Nisan 2012 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR