Gençlik Merkezleri değerlendirme toplantısı

Programda gençlik merkezlerinin 2014 yılı faaliyetleri değerlendirilerek 2015 yılı faaliyetleri de planlandı. Program çerçevesinde gençlik merkezi ça...

BÜYÜT

Programda gençlik merkezlerinin 2014 yılı faaliyetleri değerlendirilerek 2015 yılı faaliyetleri de planlandı. Program çerçevesinde gençlik merkezi çalışanlarına yönelik eğitimler de yer aldı.

 

İlk gün gençlik liderlerine Gönüllülük Eğitimi, Anadolu Liderlik Modeli, Kişisel Potansiyeller ve Bunların Keşfi, Organizasyonlarda Kalite Etkenleri, İş ve Yaşam Becerileri, Medeniyetimizde İz Bırakanlar ve Ergen Psikolojisi konularında bilgi aktarımı yapıldı. Gençlik merkezi müdürlerinin de katıldığı eğitim 26 Aralık Cuma akşamı sona erdi.

 

Akşamları da dolu dolu geçen programda Hami Mandıralı, Prof. Dr. Zeki Kuşoğlu katılımcılarla tecrübelerini paylaştılar. Çanakkale Gençlik Merkezi üyelerinden oluşan tiyatro ekibi de iki gösteriyle programa renk kattı.

29 Aralık 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR