AKP İzmit Kadın Kolları, BAYŞAD’ı ziyaret etti

BAYŞAD Genel Merkez ofisini ziyaret eden AKP İzmit İlçe Kadın Kolları Başkanı ve yardımcılarını BAYŞAD Genel Başkanı Osman Saraç karşıladı.   KİTAP...

BAYŞAD Genel Merkez ofisini ziyaret eden AKP İzmit İlçe Kadın Kolları Başkanı ve yardımcılarını BAYŞAD Genel Başkanı Osman Saraç karşıladı.

 

KİTAP KAMPANYASI

Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette konuşan Aysel Demirtaş, ziyaret sebebinin kitap okuma bilincinin arttırılması olarak açıkladı. Demirtaş, “Hem okuyalım, hem okutalım. Kitap durağında buluşalım” sloganıyla yola çıktıklarını, kitap okuma konusunda halkın duyarlılığını arttırmak ve evlerde atıl durumda bulunan kitapların halka arzını sağlamak amacı güttüklerini, hiç bir ayrım yapmadan toplumun her kesiminin bu konuda bir araya gelmesi gerektiğin söyledi.

 

HAYIRLI İŞLERDE HERKESLE BERABERİZ

BAYŞAD Genel Başkanı Osman Saraç, “Dernek olarak bütün siyasi kesimlere eşit mesafedeyiz. Özellikle kültür sanat alanında yapılacak bütün faaliyetleri destekleriz. Bunu yaparken asla siyasi bir ayrım gözetmeyiz. AK Parti İzmit İlçe Kadın Kollarına, böyle bir etkinlik yaptıkları için BAYŞAD adına teşekkür ediyorum. Dernek tüzüğümüz ve varlık nedenimiz açısından da elbette bu kampanyayı destekliyoruz” dedi.

 

SOKAK KİTAPLIĞINA KONACAK

Toplanan kitaplar tasnif edildikten sonra İzmit Belediyesinin hazırladığı sokak kitaplığında halka sunulacak.

 

YAZAR SEVDA TÜRKÜSEVİN GELİYOR

Kampanya sonunda 19 Şubat Cuma Sabancı Kültür Merkezinde gerçekleştirilecek etkinlikte ünlü yazar Sevda Türküsevin konuk olacak. Sevda Türküsevin bir saatlik seminer vererek kampanyaya destek olacak.

 

KİTAPLARINI İMZALAYARAK HEDİYE ETTİ

“Hem okuyalım, hem okutalım kitap durağında buluşalım” kampanyasına BAYŞAD Genel Başkanı Osman Saraç’ın desteğinden memnun olduklarını ifade eden Demirtaş’a, Osman Saraç kendi yazdığı kitapları imzalayarak hediye etti.

11 Ocak 2016 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR