KOTO’dan yeni sigortacılara hem belge hem tecrübe

Ziyarete katılan KOTO’nun tecrübeli sigortacıları, deneyimlerini sektörün yeni isimleriyle paylaştı. Kocaeli Ticaret Odası’nın yeni üyelere yönelik...

BÜYÜT

Ziyarete katılan KOTO’nun tecrübeli sigortacıları, deneyimlerini sektörün yeni isimleriyle paylaştı.

Kocaeli Ticaret Odası’nın yeni üyelere yönelik başlattığı ziyaret programları tüm hızıyla sürüyor.  Odanın organizasyonu ve komite üyelerinin katılımıyla gerçekleşen örnek uygulama Derince ile start alırken, İzmit ve Gölcük ile devam etti. 3 gün süren ziyaretlerin İzmit ayağında KOTO Üye İlişkileri Servisi Müdürü’ne 14. Meslek Komitesi üyesi Nazan Topdemir Bülbül eşlik ederken, Gölcük’te ise ilçenin tanınmış sigortacıları KOTO Meclis üyesi Medet Aydın ve Nurgül Moldur da KOTO heyetine eşlik etti. 

SİGORTACILARLA GÖRÜŞME 
Kocaeli Ticaret Odası Başkanı Murat Özdağ’ın Ramazan ayında başlattığı üye görüşmelerinin devamı niteliği taşıyan uygulamanın İzmit ayağında, Bernaz Sigorta, Berel Sigorta, Emekci Sigorta, Kuzen Sigorta, Orange Sigorta, S&İ Gençoğlu Sigorta, Önder Kahraman Sigorta, Türkan Sigorta, Ergo Sigorta İzmit Şubesi, Feyyaz Sigorta, Ünye Sigorta acenteleri ziyaret edilerek görüşmeler yapıldı. Yeni üyelere sertifikalarını takdim eden KOTO heyeti, odanın üyelere yönelik hizmetleri hakkında bilgilendirici broşürler de verdi. 

COŞTU: MEMNUNUZ
KOTO heyeti, aynı zamanda Türkiye Sigorta Acenteleri Federasyonu Başkan Yardımcısı da olan Emekci Sigorta’nın sahibi Abdullah Coştu ile sektörde yaşanan gelişmeleri masaya yatırdı. Coştu, yeni üye ziyareti uygulamasının çok önemli olduğunu belirterek, “Kocaeli Ticaret Odası örnek uygulamalara imza atıyor. Odanın çalışmalarından ve üyeler için hayata geçirdiği projelerden çok memnunuz” dedi.  

TECRÜBELERİNİ AKTARDILAR
KOTO heyeti, tecrübeli sigortacılar Medet Aydın ve Nurgül Moldur’un katılımlarıyla gerçekleşen Gölcük ziyaretlerinde ise Asya Kuyumculuk, Akay Sigorta, Eğriçayır Sigorta, HT Sigorta, Simpaş Sigorta, Türengül Sigorta acenteleri ile Asya Katılım Bankası Gölcük Şubesi, Türkiye Halk Bankası Donanma Uydu Şubesi’ne konuk oldu. Aydın ve Moldur ziyaretlerinde tecrübelerini paylaşarak yeni üyelere sigorta sektörüyle ilgili yeni çıkan kanun ve yönetmelikle ilgili önemli bilgiler verdi. Öte yandan yeni üye ziyaretlerinin farklı iş kollarıyla devam edeceği öğrenildi.

15 Ağustos 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR